Kitap Kapağı

Afiş Tasarımı - Kitap Kapağı Sponsorlu Bağlantılar Yaklaşık 6 ay önce yaptığım bir çalışma. En arkadaki sharpness ı oldukça fazla olan ağacı görmezden gelin lütfen blur efekti vermeyi unutmuşum. :hmm2:yorumlarınızı bekliyorum...

Kitap Kapağı
zift isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zift

Hiç Biri / Balıkesir

Kitap Kapağı

Alt 27-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaklaşık 6 ay önce yaptığım bir çalışma. En arkadaki sharpness ı oldukça fazla olan ağacı görmezden gelin lütfenKitap Kapağı blur efekti vermeyi unutmuşum. :hmm2:yorumlarınızı bekliyorum

Kitap Kapağı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 27-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fazla yorum yapılıcak yer yok, 6 sen yaptınız o çalışma diyorsunuz? şimdı 6 sene geçtı ve umarım siz kendi kendinize yorum yapabilirsiniz. kitaptaki konu ne, 13 derken, yani düşünüyorum korku bir kitap. siyah kan lekesi çok büyük olmuş, kırmızı kan lekesi biraz fazla ve orijinal gibi durmıyor. akmış kan kırmızısı değil bu demek istedim.

ama ellerine sağılık, değişik bir düşünce ve fikir.
Yeni çalışmalarınız görmeye sabırsızlanıyoruz

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-04-2008 #3
bu afiş tartışılıcak gibi gözüküyor ilk bakışta ben begendim bunu belirtim yani leke dedigimiz olay güzel olmuş ama birazdaha oynama gerektiricek sanırım ama degişik bi çalışma emegine saglık kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

zift

Hiç Biri / Balıkesir

Alt 27-04-2008 #4
fazla yorum yapılıcak yer yok, 6 sen yaptınız o çalışma diyorsunuz? şimdı 6 sene geçtı ve umarım siz kendi kendinize yorum yapabilirsiniz. kitaptaki konu ne, 13 derken, yani düşünüyorum korku bir kitap. siyah kan lekesi çok büyük olmuş, kırmızı kan lekesi biraz fazla ve orijinal gibi durmıyor. akmış kan kırmızısı değil bu demek istedim.

ama ellerine sağılık, değişik bir düşünce ve fikir.
Yeni çalışmalarınız görmeye sabırsızlanıyoruz

iyi çalışmalar
Merhaba
İlk olarak yazıyı bir daha okumanızı rica ediyorum.6 SENE değil. 6 AY oldu. Zaman kavramının bu çalışmamı yayınlamamla "ne alakası var" bunu anlayamadım! Konuya gelince kitabın bir konusu yok. O açıdan özür diliyorum. Kapağı yayınlarken belirtmeyi unutmuşum. Hayali bir çalışma. Ama yaparken biraz mistik ve korkuyu çağrıştırmasını istedim. Ne kadar etkili oldu bu çabam değerli yorumlarınıza bırakıyorum.
Teknik açıdan ve konunun bütünlüğü açısından yaptığınız eleştiriler için teşekkürler
İyi günler
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-04-2008 #5
Sevgili zift:

Brush' ları kullanarak bir şeyler yapmaya çalışmışsın. Fakat bu brushlar artık her yerde her tasarımda kullanılır oldu. Çalışmanda kişisel bir çizgi göremedim. Sadece brushları yan yana getirerek bir şeyler hazırlamışsın. Bu yüzden pek bir eleştiri yapmak istemiyorum. Kendine ait çizgilerle daha yaratıcı işlerini görmek ümidi ile... İyi forumlar...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
recepuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

recepuncu(32)

Bilg. Teknikeri / Çorum

Alt 27-04-2008 #6
Sevgili zift:

Brush' ları kullanarak bir şeyler yapmaya çalışmışsın. Fakat bu brushlar artık her yerde her tasarımda kullanılır oldu. Çalışmanda kişisel bir çizgi göremedim. Sadece brushları yan yana getirerek bir şeyler hazırlamışsın. Bu yüzden pek bir eleştiri yapmak istemiyorum. Kendine ait çizgilerle daha yaratıcı işlerini görmek ümidi ile... İyi forumlar...
Artık her tasarımda kullanılır oldu derken, zaten arkadaşımız 6 sene önce kullanmış.

Ve altı sene önce yorum almış olsaydın sözüm meclisten dışarı bu çalışmaya yorum yapabilecek babayiğit de çok yoktu. Bence gayet güzelMİŞ(*).

(*) o zamanlar.

İyi çalışmalar kardiş.
Bu mesajdan alıntı yap

zift

Hiç Biri / Balıkesir

Alt 27-04-2008 #7
TEşekkürler Volkan TEKİN

Evet, haklısın. Kullandığım materyal açısından %90 brush içeriyor. Hatta neredeyse ham haldeler. Hiçbir manipulasyon yok üzerlerinde.Yorum için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-04-2008 #8
Artık her tasarımda kullanılır oldu derken, zaten arkadaşımız 6 sene önce kullanmış.

Ve altı sene önce yorum almış olsaydın sözüm meclisten dışarı bu çalışmaya yorum yapabilecek babayiğit de çok yoktu. Bence gayet güzelMİŞ(*).

(*) o zamanlar.

İyi çalışmalar kardiş.
Baba yiğit "kardiş". İstersen ilk mesajı bir daha oku...

Ayrıca bir ekleme yapmak gerekirse. Bu kitap yayınlandı mı?

Bu mesajdan alıntı yap
recepuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

recepuncu(32)

Bilg. Teknikeri / Çorum

Alt 27-04-2008 #9
Kim **** bana 6 sene diyen ordan biri sene dedi Kitap Kapağıps1: Altı ay tabi arkadaşlar özür dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-04-2008 #10
Kim **** bana 6 sene diyen ordan biri sene dedi Kitap Kapağıps1: Altı ay tabi arkadaşlar özür dilerim.
Kullandığınız kelimelere biraz daha dikkat.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kitap kapak tasarm