kitap kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - kitap kapağı ...

kitap kapağı
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

kitap kapağı

Alt 20-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar 4 seride şu an evdeyim işyerinde kaldılar evdeki bu bunu gösterreyim yorumlarınıza göre bakarız dedim diğerlerine şiir kitaplarında pek iyiy değilim

kitap kapağı
Shot at 2007-08-20
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selam cenkerbey... fontu değiştirirsen ve yazıyı alttaki gri zeminin üstüne koyarsan tam çizgide olacak şekilde ve yine aynı zeminin rengini vererek daha hoş durur sanırım. başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 20-08-2007 #3
bende fonta takıldım değiştirirsen sanırım daha güzel olacak .iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2007 #4
saolun arkadaşlar aynı kitaba 4 tane yaptımda işerinde yarın paylaşıcama onlarıda gördükten sonra ban hangisi üzerinde devam etmem gerektiğini siz söleyin müşteriyi çağırıcam fontlara takılmayın genel anlamda grafik olarak böle bir kitabı rafta görseniz ne yapardınız ilgi çekermiydi müşteri haftaya gelecek
Bu mesajdan alıntı yap

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2007 #5
kitap kapağı
Shot at 2007-08-20
diğeride bu arkadaşlar nasıl sizce
Bu mesajdan alıntı yap

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2007 #6
Şimdi bu görseli yazar ya da yayınevi mi seçti? Burda kitabın adı çok zor okunuyo font güzel ama uzun isimler için tercih etmemelisin göz yoruyo (zaten [COLOR="DarkRed"]aski[/COLOR] yaziyo) birde yazar adını oraya koydun peki yayınevi logosuna bir yer bırakmayacak mısın? Açıkcası kapakta önemli bir unsur da denge olayıdır... burda kitap adı ve resim birbirine girer gibi... Ayrıca ben bu görsele bakınca tarih kitabına bakıyor gibi oluyorum. Masayı aşağıya indir yazıyı daha rahat ullan kapak bir nefes alsın kitap kapağı
Bu mesajdan alıntı yap

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2007 #7
Şimdi bu görseli yazar ya da yayınevi mi seçti? Burda kitabın adı çok zor okunuyo font güzel ama uzun isimler için tercih etmemelisin göz yoruyo (zaten [COLOR="DarkRed"]aski[/COLOR] yaziyo) birde yazar adını oraya koydun peki yayınevi logosuna bir yer bırakmayacak mısın? Açıkcası kapakta önemli bir unsur da denge olayıdır... burda kitap adı ve resim birbirine girer gibi... Ayrıca ben bu görsele bakınca tarih kitabına bakıyor gibi oluyorum. Masayı aşağıya indir yazıyı daha rahat ullan kapak bir nefes alsın kitap kapağı
saol kardeşim ya ozamn bu son çalışmada yoğunlaşayım değilmi evet fontları öle yazdırdılar olmaz desemde direttiler okunmuyo dedim ama ıı yok bulabilirsem onlara benim yaptığım vardı yukardaki birde başkaolmaz deyince sinirden sildim bir eyrlerde kalmış ise onu paylaşıcam seninle saol
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-08-2007 #8
miço arkadasin dedigi gibi kapagin üst tarafinda bi yogunluk söz konusu görseli biraz asagi cekip üst tarafini rahatlatirsan daha hos durur birde serisi varmi bilmiyorum ama yani bütün kitaplarda ayni sekildemi kullaniyosunuz yazarin isminin yazdigi kismi biraz daha inceltebilirsin daha hos görünür basarilar....
Bu mesajdan alıntı yap

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2007 #9
miço arkadasin dedigi gibi kapagin üst tarafinda bi yogunluk söz konusu görseli biraz asagi cekip üst tarafini rahatlatirsan daha hos durur birde serisi varmi bilmiyorum ama yani bütün kitaplarda ayni sekildemi kullaniyosunuz yazarin isminin yazdigi kismi biraz daha inceltebilirsin daha hos görünür basarilar....
ben aslına açık hava reklamcısıyım kitap çıkaracak bizi tanıyan burası küçük yer yayın evi yok fazla para olur demişler bana yaptırdılar buda en fazla 4. kapak tasarımım ama öğreneyim diyorum çoğalıcak yoksa eleştrilerinizle öğreniyorum bunu
Bu mesajdan alıntı yap

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2007 #10
neresi orası cenkerbey?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kitap, kapa