Kitap Kapağı Tasarım Ücreti Hakkında Bilgi

Deneme Çalışmalar - Kitap Kapağı Tasarım Ücreti Hakkında Bilgi Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arkadaşar, Sizden bir konuda bilgi rica edeceğim. Ben ilk kez freelancer olarak bir işe giriştim. Ama ücretine dair bir bilgim yok, ne yazık ki. Bir yayımcı tarafından ...

Sevimli Hırsız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sevimli Hırsız

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşar,
Sizden bir konuda bilgi rica edeceğim. Ben ilk kez freelancer olarak bir işe giriştim. Ama ücretine dair bir bilgim yok, ne yazık ki. Bir yayımcı tarafından kitap kapağı talebi aldım. Bir örnek sundum ve uygun bulundu. Benden ücret bildirimi bekliyorlar. Fakat piyasasına dair bir bilgim yok. Ortalama ne kadardır?

Teşekkür ederim,

"Konuya dair formu araştırdım ama güncel bilgi almak için sormak istedim. Lütfen, gereksiz bir konu açtıysam affedin."
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

musaaydemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musaaydemir

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba
Kapak tasarımı için ** TL den aşağıya yapmamaya çalış ve ücretide peşin olarak konuş en baştan yoksa çok sıkıntı çekersin. kolay gelsin iyi tasarımlar. Kitap Kapağı Tasarım Ücreti Hakkında Bilgi
Bu mesajdan alıntı yap

Sevimli Hırsız

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2013 #3
Merhaba
Kapak tasarımı için **TL den aşağıya yapmamaya çalış ve ücretide peşin olarak konuş en baştan yoksa çok sıkıntı çekersin. kolay gelsin iyi tasarımlar. Kitap Kapağı Tasarım Ücreti Hakkında Bilgi
Çok teşekkür ederim.Kitap Kapağı Tasarım Ücreti Hakkında Bilgi
Bu mesajdan alıntı yap
ismail038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismail038

Grafiker / Kayseri

Alt 21-06-2013 #4
Kardeşim ama ? freelancer olarak diyo sadece kapak tasarım ücreti diil kağıt gramajı felan hepsini çıkarman lazım ?
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 14-01-2014 #5
Merhaba
Kapak tasarımı için ** TL den aşağıya yapmamaya çalış ve ücretide peşin olarak konuş en baştan yoksa çok sıkıntı çekersin. kolay gelsin iyi tasarımlar. Kitap Kapağı Tasarım Ücreti Hakkında Bilgi
Siz ucuza iş yapıyor ve verdiğiniz fiyata tamah ediyor olabilirsiniz.
Ama bari siz yanlış iş yaparken yanlış yönlendirme yapmayın.

Verdiğiniz bu fiyata yaptığınız işleri görmeyi çok isteriz.

Çok teşekkür ederim.Kitap Kapağı Tasarım Ücreti Hakkında Bilgi
Sizin bu fiyata anlaşmanız oldumu? Olduysa yapılan işi görmeyi gerçekten çok isterim.
Bu mesajdan alıntı yap

Sevimli Hırsız

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2014 #6
Siz ucuza iş yapıyor ve verdiğiniz fiyata tamah ediyor olabilirsiniz.
Ama bari siz yanlış iş yaparken yanlış yönlendirme yapmayın.

Verdiğiniz bu fiyata yaptığınız işleri görmeyi çok isteriz.

Sizin bu fiyata anlaşmanız oldumu? Olduysa yapılan işi görmeyi gerçekten çok isterim.
Hayır bir anlaşma olmadı. Taslağı beğenmediler. Çalışmadık biz de.
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 16-01-2014 #7
Hayır bir anlaşma olmadı. Taslağı beğenmediler. Çalışmadık biz de.
Taslak olarak hazırladığınız çalışmaya verdiğiniz emeğin, verdiğiniz zamanın, kurduğunuz iletişimin ve belkide işi bitirmek için yaşadığınız stresin sonucu klasik olarak ''anlaşma olmadı'' ya gelmesi beni şaşırtmadı.

Bedelini almadan, bir sözleşme yapmadan işe başlamayın.
100 farklı işte olsa anlaşma yapmadan kapora almadan iş yaparsanız mağdur olursunuz.

Bu kadar net.
Bu mesajdan alıntı yap