Kitap Kapağı Tasarımı - Gökkuşağının Sekizinci Rengi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap Kapağı Tasarımı - Gökkuşağının Sekizinci Rengi ...

Anakaris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Anakaris

Hiç Biri / Kahramanmaraş

Dosya24

Alt 11-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yine Yalınses yayınlarından çıkan bir kitabın kapak tasarımı. Yazar arkadaş xasiork adlı bir edebiyat topluluğundan. Her zamanki gibi fazla renk kullanmadan ortaya çıkmış bir tasarım. Bilmem hata mı ediyorum? Seveni oldukça fazlaydı.

Uploaded with ImageShack.us
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 11-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
:S 8. renk kırmızı mı ?
ben espri yi anlayamadım :S
Bu mesajdan alıntı yap
Anakaris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Anakaris

Hiç Biri / Kahramanmaraş

Alt 16-03-2011 #3
İşin espirisi şu; gökkuşağında yedi renk vardır Kitap Kapağı Tasarımı - Gökkuşağının Sekizinci Rengi Kırmızı da ona dahil :P Kitabın ismi, içeriği ile alakalı, okumanız lazım. Yazar arkadaşım "Bir kiralık katilin, kurbanın ve bilinmeyenin içerisinde kendini arayan bir gencin kesişen yollarıdır sekizinci renk..." diye tanım yapmış. Kırmızı renk ise bir korku romanı olmasından kaynaklanıyor. Kitap ismini Google'da aratın okuyun da derim.
Bu mesajdan alıntı yap