kitap kapağı tasarımı (ödev) yardımm edin:)

Deneme Çalışmalar - kitap kapağı tasarımı (ödev) yardımm edin:) Sponsorlu Bağlantılar merhaba Grafik bölümü öğrencisiyim yeni projemiz kitap kapağı tasarımı yüksek topuklar adlı kitaba bir kapak tasarımı yapacağım.sizlerinde fikirlerini alarak başlamak istedim.3 gun ıcerısınde bıseyler yapmam lazım bana güzel ...

dsdsds isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dsdsds

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba
Grafik bölümü öğrencisiyim yeni projemiz kitap kapağı tasarımı
yüksek topuklar adlı kitaba bir kapak tasarımı yapacağım.sizlerinde fikirlerini alarak başlamak istedim.3 gun ıcerısınde bıseyler yapmam lazımkitap kapağı tasarımı (ödev) yardımm edin:) bana güzel fikirlerinizden sunabılırmısınız?

NOT:kapak fotografları bana ait olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

KUPA_KIZI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KUPA_KIZI

Grafiker / Adana

Alt 19-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
nasıl bir yardım istiyorsun onu belirt tasarımamı ihtiyacın var teknik bilgimi mabaa mı
Bu mesajdan alıntı yap
imdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imdesign

Grafiker / Kayseri

Alt 19-03-2009 #3
cok basit konuna uygun oLan resimLeri ve done Leri edin daha sonrada ana fikiri oLusturacak konuya hakim bir tasarım çıkar ama koyduğun her objenin bir manası oLsun ama konunun dışına cıkma abartıLı oLma yardımcı oLabiLdiysem ne mutLu bana (:
Bu mesajdan alıntı yap
chaos_stk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chaos_stk

Grafiker / Ankara

Alt 19-03-2009 #4
grafikte okuyorsun ama tasarımı insanlara soruyorsun.Sence bu ne kadar doğru?
fikri başkalarından aldığında sence o senin ödevinmi olacak?bunu bi düşün bencekitap kapağı tasarımı (ödev) yardımm edin:)
tasarımı kötü olsun ama senin olsun
Bu mesajdan alıntı yap

dsdsds

Alt 19-03-2009 #5
Teşekkür ederim ...
tasarım açısından yardım istiyorum mesela nasıl objeler çekip koymalıyım kitabın ismine uygun neler kullanabilirim?
örneğin şık bir topuklu ayakkabı çeksem onu ne şekile getireyim ya da nasıl yerleştireyim bu gibi şeylerde yardım istiyorumkitap kapağı tasarımı (ödev) yardımm edin:)
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 19-03-2009 #6
ilk önce siz kafanızdaki düşünceleri bir aktarıp paylaşın,eksiklikleri,nasıl daha iyi sonuca ulaşılabileceği konusunda yorumlar gelecektir.İlk önce siz bir adım atın,kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-03-2009 #7
Teşekkür ederim ...
tasarım açısından yardım istiyorum mesela nasıl objeler çekip koymalıyım kitabın ismine uygun neler kullanabilirim?
örneğin şık bir topuklu ayakkabı çeksem onu ne şekile getireyim ya da nasıl yerleştireyim bu gibi şeylerde yardım istiyorumkitap kapağı tasarımı (ödev) yardımm edin:)
Topuklu ayakkabı sakın kullanma bence!!!Kİtabın ismi zaten öyle!!!İllede aynısı olmak zorunda değil ki!Kitaba göre başka bir şey üretsen daha dikkat çekici olur bence!!Ama tabi dolaylı olarak çağırışım yapan objeler olabilir!
Örneğin ekmek le un gibi...
Bu sadece benim düşüncem,arkadaşlar bana katılmaya bilir.Ben pek bilmiyorum bu işin ayrıntılarını ama o kitabı alıp okuyabilecek biri olarak, ilgimi neyin çekeceğini anlatmaya çalıştım...
Ama en güzeli, siz çalışmanızı yapın, taslağını buraya ekleyin.Biz onun üstünben yorum yapalım.Aklınızdakini yada yapabileceklerinizi bilmeden nasıl size yardım edebiliriz ki!!!
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

dsdsds

Alt 19-03-2009 #8
kitabın kendi tasarımında topuklu bir ayakkabı merdiven şekline sokulmuş.Bende bu tarzda değişik bişeyler düşünüyorum..
daha 1.sınıf ögrencisiyim cok fazla bısey bılmıyorum ama yapmaya çalışacağım.
istemediğim bir kitaptı aslında belki de o yuzden bu kadar düşündürüp zorluyor beni.
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-03-2009 #9
kitabın kendi tasarımında topuklu bir ayakkabı merdiven şekline sokulmuş.Bende bu tarzda değişik bişeyler düşünüyorum..
istemediğim bir kitaptı aslında belki de o yuzden bu kadar düşündürüp zorluyor beni.
Bence böyle olması daha iyi!Çünkü mezun olup iş hayatına girdiğin zaman, belki bir çok hoşlanmadığın yada istemediğin konuyu ele alman gerekebilir.
Buda çok güzel bir tecrübe olur sana
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

dsdsds

Alt 19-03-2009 #10
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları