kitap kapagı tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - kitap kapagı tasarımı Sponsorlu Bağlantılar umarım begenirsiniz arkadslar...

kitap kapagı tasarımı
cigdems isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cigdems

Grafiker / İstanbul

kitap kapagı tasarımı

Alt 29-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kitap kapagı tasarımı

umarım begenirsiniz arkadslar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

federal046 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

federal046

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 29-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma genel olarak güzel, ama bazı konularda beğendiğim sölenemez.
Arka kapakdaki metin, bence yazıda biraz sınırlama olması lazım yani bunu basan matbaa kitabı traşlarken biraz fazla kesse:S sonuç pek ii olmaz. Ayrıca Ön Kapaktaki resimleri neden sündürdün, sündürülmese daha hoş durabilir.
ayrıca kitap isimlerini sadece biz okumayacaz, kitaplarsın her kesimden insana hitap edeceği için biraz daha kunurluluğunun artırılması lazım diye düşünüyorum.

eminim daha ii si çıkar. / kolay gelsnin.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 29-04-2008 #3
arka tarafta yazılar baya yayılmış ve puntosu büyük gibi geldi.
makas payından hariç en az 1-2 cm kadar boşluk bıraksaydınız.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 29-04-2008 #4
ilk öyle bir çalışmalırınız, ama umarım daha sonra daha da iyi çalışmalırınız olur. görsellere (2 tane yüz) daha farklı efect uygalasaydınız, ben anldığım kadar iki yüz biri dram yaşantısı biri mutlu derim yüzler...değişik bir ifade görmedim, daha değişik bir şey yaparsınız eminim. Kitaptaki yazı fontu daha beligrin bir rengi olsun. Arka kapak - koy zemin üzerinde açik renk fontu kulanıyoruz. ne için okumsı için zorluk çekmiyelim diye

ilk çalışma için fena değil. hayal gücünüzü kullanın, üşanmığın!!

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
abbesusse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abbesusse

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2008 #5
bu kapağı nesil yayınlarından çıkaramazsınız bence, yeni bi çalışma çalışın derim. emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
melores isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melores(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2008 #6
bu heralde deneme amaçlı bir tasarım, size şu kadarını söyleyeyim, arka kapakta koyu zemine siyah harflerle yazarak beni şaşırttınız. siz o yazıyı okuyabiliyormusunuz?
birde kitap ismiyle yazar ismini aynı karakterlerle yazmayın, birinden biri diğerinden farklı olsun ki ilk bakışta hangisi yazarın ismi hangisi kitabın ismi kargaşası yaşanmasın.
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-04-2008 #7
arkadaşlara katılıyorum bende arka kapaktaki yazı rengi okunur değil ve kenar boşluklarına daha dikkat edilmeli.. kitap ismi de daha okunur bir karakterle yazılsa iyi olr
Bu mesajdan alıntı yap
cigdems isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cigdems

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2008 #8
evet soradan bende pişman oldum arka kapakdaki yazılarn rengine..tesekkrler arkadslar..umarım bidahakiler daha iyi olur
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kitap kapag tasarm