Kitap kapağı tasarımı

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Kitap kapağı tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, ODTU tasarım mezunuyum. freelance olarak kitap tasarımı yapmak istiyorum. ancak bu işlere nasıl başlanır hiç bir bilgim yok. bana yol gösterirseniz cok sevinirim NOT: bunu bir "is ...

Kitap kapağı tasarımı
chismooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chismooo

Grafiker / İstanbul

Kitap kapağı tasarımı

Alt 06-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

ODTU tasarım mezunuyum. freelance olarak kitap tasarımı yapmak istiyorum. ancak bu işlere nasıl başlanır hiç bir bilgim yok.

bana yol gösterirseniz cok sevinirim

NOT: bunu bir "is arayan" mesajı olarak algılamayınız lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

adastra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adastra

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yayınevlerine sunum yapabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-11-2009 #3
Kendi tasarımlarından oluşan bir portfolyo hazırlamalısın...
Bunu da gönderebildiğin kadar çok ajansa ulaştırmalısın...
adastra arkadaşımız yayın evlerine gönder demiş olabilir elbette ama yayın evleri genelde kapakları kendi bünyeleri içerisinde yapmıyorlar
Bence mutlaka ajanslara yönelmelisin
Başarılar dilerim
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

chismooo

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2009 #4
çok teşekkr ederim cevaplarınız için.
bu ajansların topu halde bulunduğu bir web sitesi var mı?? ben anca 10 tanesini biliyorum,internette aratınca da tabelacılardan tutun büyük ajanslara kadar bir çok yer çıkıyor
Bu mesajdan alıntı yap

chismooo

Grafiker / İstanbul

Alt 13-11-2009 #5
sanırım bir web sitesi mevcut degil, kitap tasarımı yapan ajanslar hakkında bilgisi olan bana
dan mesaj atarsa cok sevinirim. gercekten zilyon tane ajans var =(
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-11-2009 #6
sanırım bir web sitesi mevcut degil, kitap tasarımı yapan ajanslar hakkında bilgisi olan bana
dan mesaj atarsa cok sevinirim. gercekten zilyon tane ajans var =(
Her ajans bünyesinde, tasarım üstüne tasarım yapar. Yayınevleride olmak üzere bir çok bağlantılarımız vardır. Vede olmakta zorunda zatenKitap kapağı tasarımı Bulunduğunuz şehirin sarı sayfalarında veya misal ''İzmir reklam ajansları'' şeklinde bir araştırma yapabilirsiniz. Bu bir nevi balık tutmak için oltayı yollamaya benzer ama firmaların neler yaptıklarını veya hangi sektöre hizmet verdiklerini bilmeden yapılabilecek en mantıklı davranıştır. Siz A firmasına da B firmasınada çalışmalarınızı 14x20 ebadındaki görsellerle bir pdf dosyası aracılığıyla herkese yollayın. İrtibat telefonu yazın ve ticaret içinde kafanızda bir fiyat belirleyin. Tabiki işe göre değişen tasarım bedelleri vardır ama piyasayı baltalamadan ve bu işe başlamadan bir fiyat edinmeniz gerekmekte..
Bu mesajdan alıntı yap