kitap kapağı tasarımı yardım...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - kitap kapağı tasarımı yardım... Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var kitap kapağı hazırlamam gerekiyor. Kitabın ismi "kimse beni pijamalı görmemeli" bana yardım edermisiniz. değişik bir şeyler isteniyor ama ben şu ana kadar ...

06sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır

06sema(44)

Grafiker / Ankara

Alt 01-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar
benim bir sorunum var
kitap kapağı hazırlamam gerekiyor. Kitabın ismi "kimse beni pijamalı görmemeli" bana yardım edermisiniz.
değişik bir şeyler isteniyor ama ben şu ana kadar doğru düzgün birşeyler üretemedim. lütfen bana ilginç ve değişik fikirler görseller ne olursa açığım

şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

conqueror___06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

conqueror___06

Webmaster / Ankara

Alt 01-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kitabın icerigi hakkında da biraz bilgi verebilirsen yardımcı olmamız biraz daha kolalaşabilir...
sonucda bir kitabın kapak tasarımı az da olsa içeriğini yansıtabilmeli.... mesela siyasi içerikli bi kitapsa renkleri koyu tonda seçersin vb...

Gerçek hazine kapağın arkasında olsa da, içeridekinin değerini anlatan bir kapak başarılı bir kapaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
06sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır

06sema(44)

Grafiker / Ankara

Alt 03-11-2008 #3
kişisel gelişim kitabı
Bu mesajdan alıntı yap
özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 03-11-2008 #4
sen yaptıgın örnekleri bu bölüme koy bizde ona göre inceleyip fikir verelim.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-11-2008 #5
kişisel gelişim kitabı
Mesleğiniz eğer bizlerin mesleği ile aynı ise, "bir şeyler yapamıyorum" u mazeret olarak göremiyorum. Sizin işiniz "bir şeyler" yapmaktır. Eğer yapamıyorsanız bu büyük bir çelişkidir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 03-11-2008 #6
Volkan Tekine katılmakla beraber arada böyle anlar hemen hemen hepimiz yaşarız kitleniriz.
O zaman fikir almak evet olabilir ama bunu gidermek için bir çok basılı örnekleri incelemek fayda sağlayabilir
Bu mesajdan alıntı yap
bar.20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bar.20

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2008 #7
ben çalışmayı göremiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
fesa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fesa

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-11-2008 #8
sanırım kardeşimizin aklına hiç bişey gelmediği için yardım istemiş..
ben tasarım yapmıyorum amaa çok istiyorum bu yönde bi eğitim almayı kitap kapağı tasarımı yardım...

bi örnek hazırlayamam ama fikir olarak hayalimde şöyle bişey canlandı nacizane kitap kapağı tasarımı yardım...1:

karikatüristik bir çizim ile kocaman bi ayna hani saraylarda olan cinsten kitap kapağı tasarımı yardım...) karşısında gayet bakımlı şık giyinimli bir bayan fakat aynada yansıyan görüntüsü pijamalı ve saçlar darmadağınık fln böyle bir kapak güzel olur düşüncesindeyim kitap kapağı tasarımı yardım...

dediğim gibi nacizane bi fikir benimki sadece umarım hoşunuza gider :angel:

kolay gelsinkitap kapağı tasarımı yardım...
Bu mesajdan alıntı yap
burcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcu

Grafiker / Ankara

Alt 03-11-2008 #9
sen yaptıgın örnekleri bu bölüme koy bizde ona göre inceleyip fikir verelim.
katılıyorum.bu bölüme çalışmalarını koymazsan herkesin söylediği havada kalır sana fazla faydası olmaz...en azında çalışmanın eskizlerini koy bi bakalım...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acilllll, kapağı, kitap, tasarımı, yardım, yardımçok