Kitap kapağı tasarımlarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap kapağı tasarımlarım Sponsorlu Bağlantılar İyi çalışmlar herkese...

cleverblue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cleverblue

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi çalışmlar herkese
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 08-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle hepsini beğendim çalışmaların gayet güzeller. Fakat bir eleştirim olacak kapak kitabından ziyade film afişine daha uygun duruyorlar gibi. Nedeni ise kapak kitaplarının daha kasvetli ve daha az görsel detay içerisinde okuyucusuna kapağından itibaren gizemli bir hava veren tasarımlar uygulanıyor olması.
Bu mesajdan alıntı yap
cleverblue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cleverblue

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2012 #3
Öncelikle hepsini beğendim çalışmaların gayet güzeller. Fakat bir eleştirim olacak kapak kitabından ziyade film afişine daha uygun duruyorlar gibi. Nedeni ise kapak kitaplarının daha kasvetli ve daha az görsel detay içerisinde okuyucusuna kapağından itibaren gizemli bir hava veren tasarımlar uygulanıyor olması.

Teşekkür ederim. Kapakların kasvetli olması adına bir tasarım şartı olduğunu bilmiyordum, öğrenmiş oldum sayenizde. Daha az görsel kullanılmasınıda ha keza. Gizemli bir hava vermesinden kastınız nedir? Editör ve yazardan aldığım brifle kitabın sinopsisine göre uygulama metodunu seçiyorum ben. Türkiyede bulunan dev yayıncaların kapak seçimlerine bir göz atmanızı tavsiye ederim. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 08-06-2012 #4
Teşekkür ederim. Kapakların kasvetli olması adına bir tasarım şartı olduğunu bilmiyordum, öğrenmiş oldum sayenizde. Daha az görsel kullanılmasınıda ha keza. Gizemli bir hava vermesinden kastınız nedir? Editör ve yazardan aldığım brifle kitabın sinopsisine göre uygulama metodunu seçiyorum ben. Türkiyede bulunan dev yayıncaların kapak seçimlerine bir göz atmanızı tavsiye ederim. iyi çalışmalar.
Evet farkındayım yeni yayıncılık döneminde daha farklı bir tarzda tasarımlar öne çıkıyor. Elbetteki müşteri isteklerini uygulamakla yükümlüsün ben sadece senin fikrini almak için yazdım yani yanlış olmuş bunlar gibi bi vurgu yapmak değildi niyetim. Eski mistik tasarımların raftaki duruşu asaleti daha farklıydı sanki .)
Bu mesajdan alıntı yap
mrlk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrlk

Grafiker / Mersin

Alt 08-06-2012 #5
ellerine sağlık 3üde güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap