Kitap Kapağı Yorum Lütfen "Cumhuriyet Muhafızları"

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kitap Kapağı Yorum Lütfen "Cumhuriyet Muhafızları" Sponsorlu Bağlantılar sade birşey olsun istenildi içindeki konusunu bilmiyorum ama tam olarak din ile siyasetin birbirine girdiği bunuda sarık ve subay şapkası ile anlatmaya çalışıldıgını sanıyorum benden istenilen subay şapkası ...

iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sade birşey olsun istenildi
içindeki konusunu bilmiyorum ama tam olarak din ile siyasetin birbirine girdiği bunuda sarık ve subay şapkası ile anlatmaya çalışıldıgını sanıyorum benden istenilen subay şapkası sarık vede büyük yazı ile cumhuriyet muhafızları yazsın birde yayın evi adı okadar tasarım bana ait donelerde bana ait fikir isteyen kişiye ..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 20-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üstteki şerit gereksiz bence...bide arkaya koyduğun şekil ne anlama geliyo anlam veremedim...yazıda çok büyük biraz daha küçültsen iyi olur gibime geldi...kolay gelsin...ha bide bide gölgelerin değerini biraz daha kısabilirsin...şimdi kolay gelsin...Kitap Kapağı Yorum Lütfen "Cumhuriyet Muhafızları"Kitap Kapağı Yorum Lütfen "Cumhuriyet Muhafızları"
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2008 #3
üstteki şerit gereksiz bence...bide arkaya koyduğun şekil ne anlama geliyo anlam veremedim...yazıda çok büyük biraz daha küçültsen iyi olur gibime geldi...kolay gelsin...ha bide bide gölgelerin değerini biraz daha kısabilirsin...şimdi kolay gelsin...Kitap Kapağı Yorum Lütfen "Cumhuriyet Muhafızları"Kitap Kapağı Yorum Lütfen "Cumhuriyet Muhafızları"
yazıyı rafta görünmesi açısındna özellikle şu dönemde kapagın farkedilmesi ve kitabın satılması açısındna büyük istiyorlar..

arkadaki şekil kırmızı uçuşan kana benzeyne bir efeckt bazı sahnelerinde kan var sanırım romanın....

yansımalara gelince belki iyi olabilir düşürülse..
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2008 #4
şu kırmızı uçuşan kana benzeyen efekt güzel durmuyo bence.kaldrsan daha iyi olr.bide kitabın adını büyük font istenmiş ama çok basık duruyo.rahat okunmuyo.
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 20-08-2008 #5
Şapkaların yansımaları benide rahatsız etti çok pazla ayrıca neden çapraz onuda anlamadım
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2008 #6
çok acemi bir çalısmaya benziyor yazıları sündürmemeliydin şapka ve sarığın gölge efektide uymamış içeri girmiş ve nesneler öne çıkmış acemi Kitap Kapağı Yorum Lütfen "Cumhuriyet Muhafızları"
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2008 #7
puntolarıda çok büyük
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2008 #8
puntolarıda çok büyük
Kitap Kapağı Yorum Lütfen "Cumhuriyet Muhafızları"Kitap Kapağı Yorum Lütfen "Cumhuriyet Muhafızları"

puntoları büyük isteyen kendisi

ayrıca sündürmek ne anlama geliyor bilmiyorum açıklarsan sevinirim ...

yansımalara gelince düşürülebilir demiştim..

tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
woldemort69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

woldemort69

Webmaster / Bursa

Alt 21-08-2008 #9
bende bir şey hazırladım sadece can sıkıntısından

Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 21-08-2008 #10
bende bir şey hazırladım sadece can sıkıntısından

canının sıkıldığı gayet belli .. bence canının sıkıldığı zaman bişey yapma.. tasrım can sıkıntısıyla olacak bişey değil..halbuki canının sıkılmadığı zamanlarda uzun uğraş ve düşünmeler sonucunda emeklerinin ve aklından geçenlerin parmak uçlarından doğru olarak can bulmasıyla olur...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cumhuriyet muhafızları, kapağı, kitap, lütfen, yorum