kitap resimleri, illustrasyon yapılır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - kitap resimleri, illustrasyon yapılır - Türkiye Geneli ...

grhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grhan(53)

Karikatürist / İstanbul

Alt 23-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kitap resimleri, illustrasyon yapılır

Program/Seviye: illustratör , photoshop, freehand

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: örneklerime web sitemden ulaşabilirsiniz

İşle ilgili açıklama: kitapresimliyorum dijital ortamda veya fırça ile illustrasyonda yapıyorum

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları kitap resimleri, illustrasyon yapılır - Türkiye Geneli - kitap resimleri, illustrasyon yapılır - Türkiye Geneli ya da kitap resimleri, illustrasyon yapılır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
kitap resimleri, illustrasyon yapılır - Türkiye Geneli | kitap resimleri, illustrasyon yapılır - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #3
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.