Kitap:Şeytan Yemini(Jean-Christophe Grange )

Basılı Yayınlar - Kitap:Şeytan Yemini(Jean-Christophe Grange ) Sponsorlu Bağlantılar Yazar: Jean-Christophe Grange Çeviren: Şevket Deniz Yayın Yılı: 2007 İthal Kağıt 520 sayfa 14x23 cm Karton Kapak ISBN: 9759913687 Dili: TÜRKÇE Birbirinin benzeri cinayetler işlenmektedir. Bu cinayetlerin ortak ...

Konu Kapatılmıştır
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazar:Jean-Christophe Grange
Çeviren: Şevket Deniz
Yayın Yılı: 2007
İthal Kağıt
520 sayfa
14x23 cm
Karton Kapak
ISBN:9759913687
Dili: TÜRKÇE

Birbirinin benzeri cinayetler işlenmektedir. Bu cinayetlerin ortak noktaları, katillerinin öldükten sonra hayata döndürülmüş ve uzun süre komada kalmış insanlar olmasıdır. Öldürülen kişiler de, onların komaya girmesine sebep olan kişilerdir. Bir tür intikam cinayetleridir bunlar. Ancak bu kişiler gerçekten katil midir? Yoksa sadece verilen emirleri uygulayan birer piyon mudurlar? Avrupa'nın birbirinden uzak kentlerinde işlenen bu cinayetler nasıl bu denli benzerlik içermektedir? Yoksa katil tek bir kişi midir? Kendini şeytanın yerine koyan, kendini şeytan sanan biri. Belki de şeytan gerçekten yeryüzüne inmiştir.

Film gibi kitaptı.Ayrıntılara fazla girmesi sıkıyor zaman zaman.Okurken insanda sigara yakma ve neskafe içme isteği uyandırıyorKitap:Şeytan Yemini(Jean-Christophe Grange )
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sercan001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercan001

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
o kitabı bende okudum dediğinize aynen katılıyorum.
her sayfada bir sigara lafı geçiyo. bayağı bir sürükleyiciydi ama
dediğiniz gibi bazı yerlerde yazar çok detaya girmiş sıkıcı olabiliyodu bazen
Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 04-08-2009 #3
Bu kitabı okudum Kitap:Şeytan Yemini(Jean-Christophe Grange ) çok beğendim. Diğer kitaplarından da, "kurtlar İmparatorluğu", "Siyah Kan"ı okudum. Ama Siyah Kan'ı daha çok beğendim. Bu kitabın filminin yapılmasını heyecanla beklemekteyim Kitap:Şeytan Yemini(Jean-Christophe Grange ) Bir şey daha var, sigara içmeyenler okumasın Kitap:Şeytan Yemini(Jean-Christophe Grange ) kitap aşırı derecede özendirici Kitap:Şeytan Yemini(Jean-Christophe Grange )
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 23-09-2009 #4
Paylaşım için teşekkürlerKitap:Şeytan Yemini(Jean-Christophe Grange )
anema isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anema(27)

Öğrenci (Grafik) / Malatya

Alt 23-09-2009 #5
siyah kanın kapagından çok etkilenmiştim.bi o kadar güzeldi...
paylaşım için teşekkürler..
angelirde isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelirde

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-11-2009 #6
Bu yazarın bütün kitaplarını okudum bir tek Şeytan Yemini kalmıştı onada bugün yolda başladım 130 lardayım Kitap:Şeytan Yemini(Jean-Christophe Grange )
Konu Kapatılmıştır

Tags
jean christophe grange, seytan yemini