kitap

InDesign Soru ve Sorunlarınız - kitap ...

kitap
dicaprioner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dicaprioner

Grafiker / İstanbul

kitap

Alt 09-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar ben ındesin cs6 ingilizce kullanıyorum, fakat ingilizcem yok. bu nedenle kaynak olarak internet üzerinden konuyu türkçe anlatan fakat yoları menüleri ingilizce gösteren bir kaynak biliyormusunuz.. kitap şeklinde anlatım olacak video değil..iş yerinde video sesli olduğu için açamıyorum. bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi? teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dicaprioner

Grafiker / İstanbul

kitap

Alt 09-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slm arkadaşlar ben ıllustratör cs6 ingilizce kullanıyorum, fakat ingilizcem yok. bu nedenle kaynak olarak internet üzerinden konuyu türkçe anlatan fakat yoları menüleri ingilizce gösteren bir kaynak biliyor musunuz.. kitap şeklinde anlatım olacak video değil..iş yerinde video sesli olduğu için açamıyorum. bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

dicaprioner

Grafiker / İstanbul

kitap

Alt 09-01-2014 #3
slm arkadaşlar ben photoshop cs6 ingilizce kullanıyorum, fakat ingilizcem yok. bu nedenle kaynak olarak internet üzerinden konuyu türkçe anlatan fakat yoları menüleri ingilizce gösteren bir kaynak biliyormusunuz.. kitap şeklinde anlatım olacak video değil..iş yerinde video sesli olduğu için açamıyorum. bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi? teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 09-01-2014 #4
teşekkürler.
Forum içinde dersler, soru ve sorunlarınıza ait binlerce konu bulunmaktadır. İlgili alanlardan veya arama yaparak sonuca ulaşabilirsiniz.

Fakat farklı bir bölüme aynı konuyu bir daha açarsanız üzgünüm ki uzaklaştırılacaksınız.

Forum kurallarını okuyunuz!
Bu mesajdan alıntı yap