Kitap tasarimcisi ariyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kitap tasarimcisi ariyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar ilan kapanmistir. ilginize tesekkur ederim. Lowenherz isimli üyeden Alıntı Kitap tasarimcisi ariyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Indesign photoshop Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ...

Lowenherz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lowenherz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilan kapanmistir. ilginize tesekkur ederim.
Kitap tasarimcisi ariyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Indesign
photoshop

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba sayin grafikerler,
bitmis olan kitabimi Indesign programinda basima hazir hale getirecek bir tasarimci ariyorum.
elimde 3 kitap var ama tek kitap uzerinden gitmek istiyorum ve memnun kalirsam diger iki kitabi da calisabiliriz beraber.
yardimci kitap tablolardan olusuyor.yapmis oldugum tabololari daha duzgun ve net sekilde yerlestirip sayfa duzeni yapilacaktir.
ilk sayfa yapilinca digerleri de ona gore gidiyor ayni sistem. ornek dosya gonderebilirim. sure ve fiyatta anlasirsak projeye baslayabiliriz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kitap tasarimcisi ariyorum - Türkiye GeneliKitap tasarimcisi ariyorum - Türkiye GeneliKitap tasarimcisi ariyorum - Türkiye GeneliKitap tasarimcisi ariyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

demetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demetto

Grafiker / Antalya

Alt 03-12-2015 #3
Merhaba,

15 yıldır bu işi yapıyorum kitap tasarımın ve design konusunda yardımcı olabilirim. Ne kadar zaman gerekiyor ve şartlar, ücret nedir bilgi alabilirmiyim.
orh4n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orh4n

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2015 #4
Merhaba

Mail gönderildi ama gei dönüş yapılmadı. Size yardımcı olabilirim. İndesign progrmında uzman seviyesindeyim.
Lowenherz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lowenherz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-12-2015 #5
ilan kapanmistir. ilginize tesekkur ederim.