Kitap tasarımı hakkında bilgisi olan grafik tasarımcı aranıyor | Fatih - İstanbul

İş Veren İlanları - Kitap tasarımı hakkında bilgisi olan grafik tasarımcı aranıyor | Fatih - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Kitap tasarımı hakkında bilgisi olan grafik tasarımcı aranıyor | Fatih Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: indazayn kullanabilen kitap, dergi tasarımı yapabilen indazayn ile corel bilen grafiker Çalışma Şartları: ...

Kitap tasarımı hakkında bilgisi olan grafik tasarımcı aranıyor | Fatih - İstanbul
veysel topuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

veysel topuz

Matbaacı / İstanbul

Alt 26-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kitap tasarımı hakkında bilgisi olan grafik tasarımcı aranıyor | Fatih

Program/Seviye: indazayn kullanabilen
kitap, dergi tasarımı yapabilen
indazayn ile corel bilen
grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yerimiz Fatih edirnekapıda
fatih , gop, bayrampaşa , eyup gibi yakınlarda oturma tercihli
25- 45 yaşlarında
kitapevinde çalişacak
grafiker

E-posta:

Telefon: 0530 132 01 34
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kitap tasarımı hakkında bilgisi olan grafik tasarımcı aranıyor | Fatih - İstanbulKitap tasarımı hakkında bilgisi olan grafik tasarımcı aranıyor | Fatih - İstanbulKitap tasarımı hakkında bilgisi olan grafik tasarımcı aranıyor | Fatih - İstanbulKitap tasarımı hakkında bilgisi olan grafik tasarımcı aranıyor | Fatih - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tepetaklak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tepetaklak

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2016 #3
merhaba
45 yaşındayım. Bayanım ve evliyim. bağcılarda oturuyorum. dershane ve yayınevlerinde çalıştım. corel bilmiyorum ındesign biliyorum... şu anda da bir dershanede çalışıyorum. Yayınevi ismini öğrenebilir miyim...
Bu mesajdan alıntı yap