kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum

Graficafe - kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum ...

emretekler3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emretekler3

Grafiker / Kütahya

Alt 10-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kız arkadaşıma farklı bişeyler yapmak istiyorum fazlasıyla şaşırtıp unutmayacağı bişiler varmı aklınızda?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 10-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1000lerce değişik değişik balonlar al, onun evine git, eğer o yüksek katta oturuyorsa uzun ip bağala, onun penceresine kadar yetişsin...cep telefonuna arayıp pencereye baksın söylekız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-07-2008 #3
ben tabela işi yapan bir yerde çalıştığım zaman yapılan bir şey di bu;
branda ya yazı yazıp veinin önüne asabilirsin tabi onlar bunu yaptıkların da 1 geceyi nezarethanede geçirmişlerdi kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2008 #4
walla ben kız arkadaşıma onunla tanıştıgımızdan beri kayıtlarını tutuğum msn yazışmalarımız sms mesajlarımız ve skypedeki ses kayıtlarımız (benim için hatıralar önemlidir heleki çok sevmişsem hepsini bu yüzden arşivledim ) bunlardan oluşan ve birlikte çekildiğimiz reismlerimizden oluşan 68 sayfalık bir kitap tasarladım reismelri hayalleirmiz konuşmalarımız komik olanlar duygusal olanlar vs.. hepsi içinde 68 sayfa ve profesyonel bir kitap şeklinde hazırladım çok güzel kıpkırmızı bir kapak ..
vs.. detaylara gerek yok
ona veridğimde çok hoşuna gitti...

sende deneyebilirin
Bu mesajdan alıntı yap

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-07-2008 #5
walla ben kız arkadaşıma onunla tanıştıgımızdan beri kayıtlarını tutuğum msn yazışmalarımız sms mesajlarımız ve skypedeki ses kayıtlarımız (benim için hatıralar önemlidir heleki çok sevmişsem hepsini bu yüzden arşivledim ) bunlardan oluşan ve birlikte çekildiğimiz reismlerimizden oluşan 68 sayfalık bir kitap tasarladım reismelri hayalleirmiz konuşmalarımız komik olanlar duygusal olanlar vs.. hepsi içinde 68 sayfa ve profesyonel bir kitap şeklinde hazırladım çok güzel kıpkırmızı bir kapak ..
vs.. detaylara gerek yok
ona veridğimde çok hoşuna gitti...

sende deneyebilirin
şahsen benim de hoşuma giderdi güzel ince bir fikirmiş:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 10-07-2008 #6
Ben de buna benzer birşey yapmıştım.
ilk günlerden bugünlere sırayla, siyah-beyaz fotoğraflarımızdan oluşan,
kocaman kırmızı bir albüm kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2008 #7
şahsen benim de hoşuma giderdi güzel ince bir fikirmiş:smile:

tşk ederim aslında bahsettiğim zaman dilimi 3 senedir
dolayısı ile kitabı 68 sayfa olarak tasarladım aralardan seçme yaparak fakat kitabın tamamı şuan için 1500 sayfa kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum tabi bunu evlendiğimizde vericem ona ( tabi aksilik olurda ayrılmazsak kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum ) zaten 1500 u şimdi versem eve götürene kadar kilo verirdi kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum

1500 sayfada bitti baskı yapılacak sadece ...
Bu mesajdan alıntı yap

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-07-2008 #8
kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum 3 sene ALLAH bozmasın şanslıymış arkadaşkız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2008 #9
kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum 3 sene ALLAH bozmasın şanslıymış arkadaşkız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum
tşk ederim tekrar kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum
ama tabi çogu kişi kadar şanslı değilim kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum

aslında yaptıgım şeyin anlamıda buyüzden bu kadar güzel oldu onun için
çünkü o almanyada yaşıyor
ve senede en fazla 3 gun boyunca birlikte gezip dolaşabiliyoruz ...

oyuzden bu yaptıgım şeyin anlamı ( "o beni tanıdıgı için kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum " ) çok güzeldi

O 1500 sayfalık kitaptada yazan herşeyi tarih ve sırası ile sordugunda tamamını karıştırmadan hatırlayabildiğimi ve ona dair hiç bir şeyi unutmadıgımı çok iyi bildiği için .. bunu ölümsüzleştirmiş olmam onun için ayrı bir güzellik oldu ...

arkadşada tekrar bu tarz bişey öneririm ..
aslında bu tür konulara bişeyler yazmıyorum ama şuan burda türkiyede heyecanımdan gözüm takıldıda yazıyoru m sanırım kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 10-07-2008 #10
bende değisiklik olsun diye domain alıp site açmıstım (alan adı baya bi hos olmustu ama kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum)
çokta beğendi bazı bayan arkadaslardan yorum aldım hepsi çok şanslı demisti sonunda ona göstermeye karar verdim görünce çok beğenmis 10 dakka kendini toplayamamıstı kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorumDkız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorumD
ama yalan oldu gitti kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arkadaşıma, beliyorum, farklı, fikirleri, istiyorum, kız, sürpriz, yapmak