Kız Kulesi Şarapları

Afiş Tasarımı - Kız Kulesi Şarapları ...

Kız Kulesi Şarapları
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Kız Kulesi Şarapları

Alt 17-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ambalajını yaptığım hayali kurumun afişinide yapmayı uygun gördüm. Umarım birşeyler becermişimdir. Saygılar.

Kız Kulesi Şarapları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence güzel bir çalışma, ama sanki eteketteki verdiğin deseni afiş üzerine yetmiyor...

elline sağılık
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #3
bence güzel bir çalışma, ama sanki eteketteki verdiğin deseni afiş üzerine yetmiyor...

elline sağılık
Güzel yorumun için teşekkür ederim Kasta ama tam anlamadım özür dilerim Kız Kulesi Şarapları Etikette verdiğim desen afişe mi yetmiyor?
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-10-2008 #4
:utann: evet. mesela transparency düşürup bardak arkasına yerleştirebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #5
:utann: evet. mesela transparency düşürup bardak arkasına yerleştirebilirsin
Hocalardan öğrendiğim kadarıyla afişte 3 ana temadan başka tema kullanılmaz denmişti. Bende sade olması açısından pek görsel eklemek istemedim. Ama birde öyle deniyelim bakalım nasıl olacak Kız Kulesi Şarapları Fikir için teşekkürler Kasta :clapping:
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2008 #6
bence fikir gayet güzel, ancak uygulama üzerine daha uğraşılmalı, sağ üst köşede bulunan logonun altındaki arkaplanın estetiği malesef göze batıyor, daha yumuşak bir kıvrım daha güzel olabilir kanısındayım, birde fazla efekt taşıyor sanırım, logo da ayrıca kabartma ile göz yoruyor bence düz beyaz bir logo dahi daha hoş durabilir. sloganın font seçimininde iyileştirilmesi gerekir.

ellerine sağlık, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2008 #7
Güzel yorumunuz adına teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-10-2008 #8
Çalışma gerçekten güzel görünüyor ama "içindekini hisset" cümlesi biraz fazla samimi bir ifade gibi geldi.Yani "Şarap" ve "Kız Kulesi" imgeleri için daha yumuşak daha ince bir hitap şekli olabilir diye düşünüyorum."içindekini hisset" bir enerji içeceği için düşünülmüş bir ifade olsaydı daha uygun olabilirdi ama konumuz şarap.Estetik,kadınsı ve zengin durmalı Kız Kulesi Şarapları
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2008 #9
Çalışma gerçekten güzel görünüyor ama "içindekini hisset" cümlesi biraz fazla samimi bir ifade gibi geldi.Yani "Şarap" ve "Kız Kulesi" imgeleri için daha yumuşak daha ince bir hitap şekli olabilir diye düşünüyorum."içindekini hisset" bir enerji içeceği için düşünülmüş bir ifade olsaydı daha uygun olabilirdi ama konumuz şarap.Estetik,kadınsı ve zengin durmalı Kız Kulesi Şarapları
İyi çalışmalar.

Aslında tıkandığım nokta orası :S Ne yazacağımı şaşırdım ve aklıma şarabın içinden kızkulesi çıkar ya Kız Kulesi Şarapları ona bağımlı bir mesaj yazmak geldi. O konu biraz sıkıntılı dediğiniz gibi. Yorum için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-10-2008 #10
Aslında tıkandığım nokta orası :S Ne yazacağımı şaşırdım ve aklıma şarabın içinden kızkulesi çıkar ya Kız Kulesi Şarapları ona bağımlı bir mesaj yazmak geldi. O konu biraz sıkıntılı dediğiniz gibi. Yorum için teşekkür ederim.
Tıkandığınız noktaya bir katkı olması açısından Kız Kulesi imgesi üzerinde biraz düşündüm.Kız Kulesi...Duruşuyla,ihtişamıyla ve hikayesiyle özellikle aşıkların seyretmekten vazgeçemediği,yorulmadığı yerlerin başında geliyor.Vurgulama yapmanız gereken detay bence burada saklı.
"Tutkularınıza boyun eğdirir"
"Tutkunun rengi"
"Tutkunun en kırmızısı"
gibi cümleler aklıma geldi."tutku" bu kelime şarapla en uyumlu kelimerin başında gelir.Yazdıklarım sadece küçük detaylardır umarım büyük etkileri olmuştur Kız Kulesi Şarapları
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kulesi, kız, Şarapları