kız kulesini bu tarz vektör yapabilirmiyim ?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - kız kulesini bu tarz vektör yapabilirmiyim ? Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaşlar... Daha önce bu konuda başlık açmıştım ama aradığım cevabı bulmuş sayılmam.Yinede yardım etmek isteyen arkadaşlara çok teşekkür ederim.İllustratör'de kız kulesini tamamiyle (live trace seçeneği istediğim hala ...

franbuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

franbuaz

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar...

Daha önce bu konuda başlık açmıştım ama aradığım cevabı bulmuş sayılmam.Yinede yardım etmek isteyen arkadaşlara çok teşekkür ederim.İllustratör'de kız kulesini tamamiyle (live trace seçeneği istediğim hala geiremiyor resmi kız kulesini bu tarz vektör yapabilirmiyim ? ) çizmeden nasıl vektörel hale getirebilirim? ACİL yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler kız kulesini bu tarz vektör yapabilirmiyim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Armut piş ağzıma düş olsun istiyorsunuz yanikız kulesini bu tarz vektör yapabilirmiyim ? Böyle bir özellik yok. Olsaydı hiç kimse bu kadar uğraşmazdı hala hepimiz birçok şeyi çiziyoruz. Belki photoshopta karakalemle çizilmiş efekti verebilirsiniz ama istediğinizin bu olmadığını sanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-10-2009 #3
live trace özelliği dışında mümkün değil. trace da resim ne kadar kaliteli ne kadar büyük ise o kadar iyi sonuç alırsınız.
Bu mesajdan alıntı yap