Kız Yaratma Kiti - Vektör Çalışmam

Serbest Çalışmalar - Kız Yaratma Kiti - Vektör Çalışmam ...

erdemöztürk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemöztürk

Öğrenci (Grafik) / Adana

Dosya19

Alt 11-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Envato adlı siteyi grafikle uğraşanlar biliyordur. Bu sitenin bir çok uzantısı vardır. Benim girdiğim yerler "Themeforest" ve "Graphicriver" adlı siteler. Bu sitelerde temalar ve grafikler bulabilirsiniz. Özellikle Graphicriver'da sitenizde kullanabileceğiniz maskot vektör adamlar mevcut. Kızlar, kadınlar, çocuklar, adamlar. Ben de daha kolay olan bir kızla başlamak istedim. Bu kızı sitelerde kullanabileceğiniz gibi saçını, gözünün rengini, ifadesini vb. değiştirebiliyorsunuz. Şu an geliştirmekte olduğum sette sadece yüz değiştirilebiliyor. Yakında geliştirip tüm vücut yapıcam ve Envato'ya ekliycem. Tamamen bana aittir.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 14-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel karakterler ellerine sağlık. Bol kazançlar
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 14-02-2011 #3
Yarattığım yerine kendi çizimlerim deseydiniz keşke.. Emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 14-02-2011 #4
Yaratmanın Allah'a mahsus olduğu için mi?

Eğer öyleyse :
Türkçe bilindiği üzere lastik gibi bir dildir. Kelimeleri hangi cümlenin içinde olursa o cümleye göre anlam kazanır. Bir insanın yaratmasıyla Yüce Allah'ın yaratması bir tutulamaz. Hassasiyetiniz oldukça hoş.
Bu mesajdan alıntı yap
emirkhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirkhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-02-2011 #5
Elinize sağlık... Öncelikle bu saydığınız şirketler grubu(envato) ile çalışmaya başlamak kararınızı kutlarım. Çünkü her şey cok net ve ticari olarak açıktır. Ayrıca bu sirketlerde kendinize ait account actığınızdan itibaren kuralları basit, net ve sonucu/geri dönüşü istatistiksel olarak çok anlaşılabilir bir haldedir. Bunun size maddi boyutu harici başka getirileride olacaktır. Proje planlama, gercekleştirme, sonuclandırma mesela ya da global piyasalardaki grafik ihtiyacları, detaylara daha dikkat etmek gibi. Yanlız size tavsiyem projeniz net bitene ve accountunuza yerleşene kadar yukarda yaptığınız gibi bir sabırsızlığa kapılıp "bakın bunu yapıyorum ve şöyle yapmaya devam edeceğim ve surada satacağım" gibi bir açılım yapmamanız olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap