Klişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar

Anketler - Klişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar ...

Alt 22-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Klişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar. Biliyosunuz Bizim İşte Çalışmalar Acil Oluyor ve Hemen Okey Verip Klişe İstiyor Müşteri.
Bazen Klişeler Yetişmiyor ve Masum Yalanlar Söylemek Zorunda Kalıyoruz.

Siz Nasıl Bi Masum Yalan Söylüyosunuz Klişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar

a. Klişe Geç Çıkmış
b. Üretimde Hata Var Tekrar Üretime Aldık.
c. Üretime Aldık Ama Bügün Yetişmiyebilir.
d. Hemen Bakıyorum Dönücem Ben Size Diyip Dönmemek.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

duledu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duledu

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
MASUM YALANMI? Klişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar) Çalışma (gelen Döküman Hatalı) Uğraştırıyoor e üstü kaymış, altı yok yazılar kırık çalışma numuneye oturmuyor. Renkler pantonesiz, dianın renkleriyle oynama yapılıyor, beyaz planı nerde, çalışma açılmıyor tekrar gönderin derkennn geçiveriyor zaman(YANİ BİZİM KLİŞEDEKİ MASUM YALANLAR BÖYLE) hatalı klişeci diil grafiği gönderen çalışan arkadaş oluyor klişeciye göre zaman kazanımı belkide veya yoğunluktan yapılıyorsaa ama klişedede çok sevdiğiniz arkadaşlarınız varsa bişi diyemiyorsunuz yani keşke senin yukarıda dediklerin gibi olsa... BÜTÜN işler acil sadece klişeyle bitmiyor...Klişede gelen döküman belli. Klişe öncesi ise sürekli dizayn değişimi yok BIH ARB TR derken birde yok rengi yok zemine balık balığın yanına maydonoz derken bissürü zaman geçiyor ve müşteri bu sefer e ben onayı verdim e klişe nerde baskı nezeman yANİ SADECE KLİŞEDE ACİL DİİL vs vs
Bu mesajdan alıntı yap
eralp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eralp(33)

Grafiker / Ankara

Alt 09-11-2008 #3
klişenin dinlenme süresi yetmediği için bugün yetişmiyor Klişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar hamur gibi, uzun süre dayanmaz Klişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar (her zaman değil tabi ki, gerçekten dinlenmeye ihtiyacı olan klişeler de olmuyor değil)
Bu mesajdan alıntı yap
Gulaylarozlem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gulaylarozlem

Grafiker / İzmir

Alt 09-11-2008 #4
Klişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar yapılması gereken ne ise onları müşteriye anlatıyorum ve işi bastıktan sonra saat alıyorum müşteriyede söylüyorum işi göndereyim klişe bölümünden saat alalım ben size saat bilgisini bildiricem deyip klişe kendi programına bakıyor ve bana saat veriyor bende her ihtimale karşı yarım saat daha ekleyip klişeniz x saatte hazır olacak derim yalan yok Klişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2008 #5
MASUM YALANMI? Klişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar) Çalışma (gelen Döküman Hatalı) Uğraştırıyoor e üstü kaymış, altı yok yazılar kırık çalışma numuneye oturmuyor. Renkler pantonesiz, dianın renkleriyle oynama yapılıyor, beyaz planı nerde, çalışma açılmıyor tekrar gönderin
Çalıştığım dönemde aynen uygulardım fazlası var eksiği yokKlişe Sektöründe Çalışan Arkadaşlar ama bazen mecbur kalıyorsunuz tatlı yalanlara çünki sürekli bir koşuşturma oluyor.Birinden biri yetişmeli işlerin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaslar, arkadaşlar, calisan, çalışan, klise, klişe, sektorunde, sektöründe