Klonlama işe yaramadı.Nasıl yapabilirim

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Klonlama işe yaramadı.Nasıl yapabilirim Sponsorlu Bağlantılar Aşağıdaki haritada yer alan resimleri kaldırmak istiyorum.Bana sadece Türkiye haritası lazım.Photoshopta baya uğraştım.Ancak resimler birbirine çok yakın..Açıkçası baya dağıldı harita. Ustalardan bir fikir alabilsem. Bu haritanın temizini nasıl ...

hologram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hologram

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki haritada yer alan resimleri kaldırmak istiyorum.Bana sadece Türkiye haritası lazım.Photoshopta baya uğraştım.Ancak resimler birbirine çok yakın..Açıkçası baya dağıldı harita.
Ustalardan bir fikir alabilsem.
Bu haritanın temizini nasıl bulabilirim veya temizleyebilirim.
Saygılar..
[IMG]Klonlama işe yaramadı.Nasıl yapabilirim Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
neden farklı bir Türkiye haritası kullanmıyorusnuz da bu kadar çok uğraş vermeyi göze alıyorsunuz? ama illaki de bu olacak diyorsanız bunu silmenin en makul yolu klon stamp. boyutu küçük bir brush ile çalışırsanız uzun sürecek ama olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
hologram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hologram

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-04-2011 #3
bu harita üzerinde istediğim özellikler daha güzel gösteriliyor.Örneğin küçük fabrika iconlarıyla sanayinin dağılışı veya dağ iconlarıyla yerşekilleri.Haritanın perspektifi çok güzel ve gösterişli.İlgi çekici ve kullanışlı.Yinede teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap