(kmarastarim)web sayfası ,eleştirilerinizi bekler:D

Web Tasarımı - (kmarastarim)web sayfası ,eleştirilerinizi bekler:D ...

by_arda2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_arda2(24)

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 09-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

(kmarastarim)web sayfası ,eleştirilerinizi bekler(kmarastarim)web sayfası ,eleştirilerinizi bekler:D

ziyaretci defteri haric çalışıyor.....(kmarastarim)web sayfası ,eleştirilerinizi bekler:Drofl:
nasıl olmuş
www.kmarastarim.co.cc(kmarastarim)web sayfası ,eleştirilerinizi bekler:D
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

energy_explode

Misafir

Alt 09-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arda açıkça söylemem gerekiyor ki çok fazla örnek incelemen ve teknik öğrenmen gerek.
Bu mesajdan alıntı yap
by_arda2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_arda2(24)

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 10-02-2010 #3
arda açıkça söylemem gerekiyor ki çok fazla örnek incelemen ve teknik öğrenmen gerek.
haklısınız.ama nasıl ve nerden baslayacağım .
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 10-02-2010 #4
tasarım yapmadan önce hangi alanda site yapacaksan o alanda yapılmış siteleri hazırlanmış arayüzleri gözden geçirerek başlamalısın. daha sonra aklına bişeyler gelmesi için ve gelenleri unutmaman için eline kalem kağıt almalı aklına gelenleri kaba taslak çizmeli şablon çıkartmalısın. daha sonra deviantart gibi sitelerde konuyla alakası olmasada başka alanlar için yapılmış web şablonlara menülere içerik yerleşimine bakarak kendi şablonunda düzenlemeler yaparsın böylece daha güzel çalışmalar çıkartabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 11-02-2010 #5
haklısınız.ama nasıl ve nerden baslayacağım .
//ayaksar arkadaşım için yaptığım öneriyi sanada yapmak istedim umarım problem olmaz

Öncelikle kesinlikle şevkini kırmak istemem daha 6 ay öncesine kadar bende çok gerideydim ama eğer işim webtasarım olacaksa araştırmam gerektiğine inandım ve hertürlü veriyi değerlendirdim sana tavsiyem öncelikle;

*web 2.0 araştır deviantART: where ART meets application!

*kuler kuler
(renk uyumları için)

*ps tutorail ps tuts
(kendini psde gelişri)

*ill illustrator tuts
(birazda olsun illustrator öğren)

bunlara 1-2 ay çalış çabala çokdaha iyi tasarımlar yapacaksındır ve şunudu unutmayın arkadaşlar kimse webtasarımcı olarak doğmaz webtasarım sonradan öğrenilir tabiki yetenek ister ama bunun içinde çalışmak gerek...

(Lütfen kimsenin şevkini kırmayın şevkle çalışmak çok önemlidir.)
Bu mesajdan alıntı yap