Knight Online PvP Savaş Saatleri Resmi

Deneme Çalışmalar - Knight Online PvP Savaş Saatleri Resmi Sponsorlu Bağlantılar Online oyun savaş saatlerini gösteren bir resim yorumlara açık Orjinal Boyun İçin Resme Tıklayın...

Karakter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karakter

Öğrenci (Grafik) / Kırklareli

Alt 23-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Online oyun savaş saatlerini gösteren bir resim yorumlara açık Knight Online PvP Savaş Saatleri Resmi

Orjinal Boyun İçin Resme Tıklayın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 25-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fena durmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 28-08-2011 #3
fena durmuyor
Bu çalışmaya fena durmuyor demişsiniz. Nerelerinin fena durmadığını da söyler misiniz acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
burakrahat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakrahat

Grafiker / İzmir

Alt 28-08-2011 #4
Bende Eski bi knightçı olarak yorum yapayım Knight Online PvP Savaş Saatleri Resmi gayet hoş bi çalışma emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 08-09-2011 #5
Ellerine sağlık güzel çalışma.

Eleştirilerim:
Bantlar hep aynı. Bence bantların biraz şekillerini değiştirip hepsini farklı yapabilirsin. Bu sayede daha hoş olur.
Savaş Saatlari yazısının rengide göze biraz uyumsuz gibi geliyor. Fakat ne renk yapayım dersen o konuda bir fikrim yok sadece kırmızı biraz dertli gibi hissettim.
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 08-09-2011 #6
Bu çalışmaya fena durmuyor demişsiniz. Nerelerinin fena durmadığını da söyler misiniz acaba?
zemin ve renk seçimi kötü
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 08-09-2011 #7
Bant ve çerçeveler yerine resimlere 3 boyut kazandırılarak ve gereksiz çerçeve ve bant görsellerinden kazanacağınız alan ile görselleri biraz daha ön plana çıkarmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde insanlar resimlere değil de çok aşırı belirgin ve büyük olan bant ve çerçeve görsellerine dikkat edeceklerdir.
Bu mesajdan alıntı yap

Karakter

Alt 10-09-2011 #8
photoshop konusunda yeni olduğum için bazı yerlerde problem olabilir Knight Online PvP Savaş Saatleri Resmi eleştirilerinizi anlıyorum ve bir sonraki çalışmamda bunları göz önünde bulundurucam Knight Online PvP Savaş Saatleri Resmi yorumlar için teşekkürler.birde photoshop ile ilgili yardım edebilecek varsa yardıma ihtiyacım var Knight Online PvP Savaş Saatleri Resmi çizim yapamıyorum. bunu öğretebilecek varsa ulaşsın bana lütfen Knight Online PvP Savaş Saatleri Resmi
Bu mesajdan alıntı yap

Karakter

Alt 10-09-2011 #9
Bant ve çerçeveler yerine resimlere 3 boyut kazandırılarak ve gereksiz çerçeve ve bant görsellerinden kazanacağınız alan ile görselleri biraz daha ön plana çıkarmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde insanlar resimlere değil de çok aşırı belirgin ve büyük olan bant ve çerçeve görsellerine dikkat edeceklerdir.
birde bantları silemedim çünkü elimde olan resimler,renkler,styles,pattern felan kısıtlı Knight Online PvP Savaş Saatleri Resmi
Bu mesajdan alıntı yap