Knight Online Web Site Giriş İndex

Deneme Çalışmalar - Knight Online Web Site Giriş İndex Sponsorlu Bağlantılar - İndex Hakkında İndex sade bir tasarıma sahiptir.PANEL-FORUM-PUS girişi için buton bulunmaktadır. - Örnek Resim Download Link: http://s2.dosya.tc/server6/mfhbmS/ko-destek.rar.html Rar Pass: ko-destek.net İyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum....

Karakter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karakter

Öğrenci (Grafik) / Kırklareli

Alt 19-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

- İndex Hakkında

İndex sade bir tasarıma sahiptir.PANEL-FORUM-PUS girişi için buton bulunmaktadır.

- Örnek Resim

Download Link:

http://s2.dosya.tc/server6/mfhbmS/ko-destek.rar.html

Rar Pass:
ko-destek.net
İyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(27)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 20-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarım bence çok kötü.Renk uyumu yok ya da bu renkler kötü bir ahenk içinde.Ayrıca o kadar büyük örnektir yazısına gerek yok.Çok acımasızca oldu biliyorum ama eleştiri yapıyorum sadece.Knight Online Web Site Giriş İndex
Uzun lafın kısası biraz araştırma yapman gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Karakter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karakter

Öğrenci (Grafik) / Kırklareli

Alt 20-01-2012 #3
örnek yazısı büyük çünkü çalıntı yapan çok fazla.

renk uyumu bence gayet güzel. karanlık savaşı simgeler bunun için bende siyahı fazlasıyla kullandım.

eleştirine gelince biraz pvp web sitelerine girersen diğer tasarımlarıda göreceksin Knight Online Web Site Giriş İndex

biraz acımasızca oldu biliyorum ama benimkide kendi tasarımımı savunma Knight Online Web Site Giriş İndex
Bu mesajdan alıntı yap
firatusta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firatusta

Webmaster / İzmir

Alt 25-07-2012 #4
llinkler sanırım bozulmuş ya bu dosya tc artık yüklemeseler hemen siliyorlar
Bu mesajdan alıntı yap