Kocaeli, Pendik, Tuzla, Kartal dan Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Kocaeli, Pendik, Tuzla, Kartal dan Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum - İstanbul ...

Kocaeli, Pendik, Tuzla, Kartal dan Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum - İstanbul
yetkinerm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yetkinerm

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 05-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kocaeli, Pendik, Tuzla, Kartal dan Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe photoshop ( Orta )
Adobe İllustrator (Temel )
Solidworks ( Orta )
Autocad ( Orta )

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimim yok
Freelance olarak yaptığım bir kaç iş var

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: E.M.L Makine Ressamlığından yeni mezun oldum, solidworks, Autocad, Adobe Photoshop orta derecede, Adobe İllustrator temel derecede kullanıyorum. Freelance olarak grafik tasarımı yapıyorum bu meslekte kariyer düşünüyorum. Tecrübe edinebileceğim bir iş arıyorum. Kocaeli ve İstanbulda pendik,kartal,tuzla bölgelerinden olabilir

E-posta:

Telefon: 0507 317 35 08
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kocaeli, Pendik, Tuzla, Kartal dan Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum - İstanbulKocaeli, Pendik, Tuzla, Kartal dan Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum - İstanbulKocaeli, Pendik, Tuzla, Kartal dan Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum - İstanbulKocaeli, Pendik, Tuzla, Kartal dan Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap