Kocaeli-Tavşancıl Gün Batimi . .

Manzara Fotoğrafçılığı - Kocaeli-Tavşancıl Gün Batimi . . Sponsorlu Bağlantılar Gün batımında başlar özlemler. El ayak çekilmeye başlayınca bu yalancı kentte kalırsın baş başa bir sen bir yalnızlığın birde özlemlerin. Ellerin üşümeye başlar, yoksa sevgilin yanında en büyük ...

fatmanurs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmanurs

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 17-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gün batımında başlar özlemler. El ayak çekilmeye başlayınca bu yalancı kentte kalırsın baş başa bir sen bir yalnızlığın birde özlemlerin. Ellerin üşümeye başlar, yoksa sevgilin yanında en büyük özlemde onadır ya kendini hep yarım hep eksik hissedersin.
AMA UNUTMUŞSUNDUR Kİ "GÜN BATIMINDA" BAŞLAR ÖZLEMLER..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fotoğrafçılık konusunda söz düşmez bana lakin, beğendim; güzel şeyler hissettirdi. deklanşörünüz dert görmesin.
Bu mesajdan alıntı yap
fatmanurs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmanurs

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 17-02-2014 #3
fotoğrafçılık konusunda söz düşmez bana lakin, beğendim; güzel şeyler hissettirdi. deklanşörünüz dert görmesin.
Çok teşekkürler ..
Amin inşallah..
Bu mesajdan alıntı yap