Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo

Logo Tasarımları - Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo Sponsorlu Bağlantılar...

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 11-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 11-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 12-01-2011 #3
eline sağlık güzel olmuş.
tesekkürler Yazan
Bu mesajdan alıntı yap
medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 12-01-2011 #4
Çok hoş bir logo Ellerine sağlık Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 12-01-2011 #5
Çok hoş bir logo Ellerine sağlık Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo
tesekkürler. yalniz belirtiyim logonun üst kısmındaki iç kısım kocaeli üniversitesi logosunun göbeği zaten. yani kurumla örtüşsün diye kullandım aynısınıKocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo ya belirtimde birileri cıkar alinti yapmiş der Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-01-2011 #6
Güzel olmuş eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 13-01-2011 #7
Güzel olmuş eline sağlık.
tesekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2011 #8
Bu konseyi uzaylılar mı oluşturuyo demekten kendimi alamicam. Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo
Kocaeli üniversitesinin orjinal logosunda piktogramlar düzgün olarak kullanıldığından bu şekilde gözükmüyor ancak.
Sizin logonuzda piktogramlara yaptığınız yuvalaklık sanırım şişirme genel yapıyı bozduğu için korkutucu bir hal almışlar.. piktogramları kocaeli üni. orjinal logosundaki gibi kullanıp aynı şekilde bacakları keserseniz bu izlenim yok olabilir diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 19-01-2011 #9
Bu konseyi uzaylılar mı oluşturuyo demekten kendimi alamicam. Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo
Kocaeli üniversitesinin orjinal logosunda piktogramlar düzgün olarak kullanıldığından bu şekilde gözükmüyor ancak.
Sizin logonuzda piktogramlara yaptığınız yuvalaklık sanırım şişirme genel yapıyı bozduğu için korkutucu bir hal almışlar.. piktogramları kocaeli üni. orjinal logosundaki gibi kullanıp aynı şekilde bacakları keserseniz bu izlenim yok olabilir diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar
Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo oldu bide ole yaparim :P he bu arada uzaylilar oluştursa da fena olmaz yaKocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo ne de olsa üniversiteyi bitirenler hayata adım attıklarında bu dünyadan değilmiş gibi hissediolar:P yorum için tesekkürler. Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2011 #10
Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo oldu bide ole yaparim :P he bu arada uzaylilar oluştursa da fena olmaz yaKocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo ne de olsa üniversiteyi bitirenler hayata adım attıklarında bu dünyadan değilmiş gibi hissediolar:P yorum için tesekkürler. Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo
Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logoD Yorumu yaparken ters tepki alabiliceğimden korkmuştum. Bu şekilde değerlendirmenize sevindim =) . Kolay gelsin Kocaeli üniversitesi öğrenci konseyi logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları