Kocaeli'nde bulunan ajansımıza Web Tasarımcı alınacaktır

Sonuçlanan İlanlar - Kocaeli'nde bulunan ajansımıza Web Tasarımcı alınacaktır ...

Kuzey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kuzey

Grafiker / Kocaeli

Dosya19

Alt 05-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza tam zamanlı olarak web tasarım alanında çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

• Web tasarım konusunda eğitim almış ve/veya kendini bu konuda yetiştirmiş,
• Tasarımda zevkli, yaratıcı, becerikli,
• Photoshop, Illustrator, Freehandi, Corel veya başka yazılımlarla tasarım/editing yapabilecek,
• Hızlı, fonksiyonel, şık kurumsal, katalog ve web sitesi ara yüzleri üretebilen,
• Optimizasyona ve detaylara önem veren ancak hızlı çalışan,
• Daha önceden proje yapmış ve projesini sunabilecek,
• Flash banner vs yapabilecek,
• Hatta belki logo ve kurumsal kimlik tasarlayabilecek,

Web dışında basılı çalışmalar ile ilgili grafik tasarım yapabilen başvurulara öncelik tanınacaktır.

Örnek çalışma/çalışmalar gönderilmeyen başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.

İLETİŞİM
e-mail: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..