Kod Yardım

Php, Asp, Perl, Html - Kod Yardım ...

Kod Yardım
webdizaynsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdizaynsan

Grafiker / Zonguldak

Dosya23

Kod Yardım

Alt 02-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle Merhabalar,

Ben bir şey danışacaktım çok araştırdım lakin açıkcası ya tam olarak kodlardan anlayan arkadaşlar yok yada yardım etmek istemiyorlar benim istediğim sayfaya yüklediğim resimlerin üzerine basıldığında aynı sayfanın içerisinde orjinal boyutunun açılması örnek olarak bir adet resim yükleyeceğim aslında yüklemeye gerek yok tam anlamı ile açıkladım lakin görmeniz açısından yükleyeceğim şimdiye kadar bir çok yol denedim önce sadece html yolu ile peşine html olarak kaydettikden sora css dosyası içine css ekini yerleştirdim peşine .js lakin bir türlü yapamadım bir sefer yaklaştım ama onda da olmadı kodları ya yanlış yerlere yerleştiriyorum yada eksik birşeyler var tam anlamı ile ne yapılması gerektiğini anlatabilecek biri varmı acaba içimizde yardım edenlerden şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

webdizaynsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdizaynsan

Grafiker / Zonguldak

Alt 02-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resmi site yolu ile yükleyemedim Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam adresinde isteyenler için beyaz oval kısmın içerisindeki link e basıp kırmızı oval in içerisindeki gibi farklı sayfa açılmasını istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
BLUE_AZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BLUE_AZ

Webmaster / Ankara

Alt 09-09-2012 #3
kardeş al incele aradığın şey bu olsa gerek

www.kilincarslan.org/dosyalar/resim.rar
Bu mesajdan alıntı yap