Kodak Preps 5.3 Kullanıcıları

Baskı Öncesi - Kodak Preps 5.3 Kullanıcıları ...

ALEXrunaway isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALEXrunaway

Heykeltraş / Bursa

Alt 27-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Kodak Preps 5.3 programı mevcut,

Fakat sayfa montaj vs işleri bittikten sonra kayıt işlemine sıra geldiğinde...

File> Print

dediğimde;

WARNING: The job layout contains more pages than your run list contains. Do you want to continue the print operation?

diye uyarı alıyorum,

Uyarıya 'Hayır' dediğimde kayıt işlemini sonlandırıyor ve iptal ediyor. 'Evet' dediğim de işleme devam ediyor ancak. Son safhada tüm ayarlamaları yapıp

>Print dediğimde

The media size of the targeted device is smaller than the press sheet size of one or more signatures. Would you like to continue?

diye bir mesaj daha alıyorum.

Yine bu uyarıya 'Hayır' dediğimde kayıt işlemini sonlandırıyor ve iptal ediyor. 'Evet' dediğim de işleme devam ediyor ve pdf olarak kayıt yapmaya başlıyor.
Ancak pdf dosyalarını adobe reader ile açtığımda sayfa montajını yapmış olduğum çalışmanın pdf sayfasının dışına taştığını dolayısı ile işe yaramaz bir halde olduğunu görüyorum.

Acaba nerede yanlış yapıyor olabilirim, yardım ederseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

detayajanssamet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

detayajanssamet

Grafiker / Samsun

Alt 13-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ;

Calıstıgın dokumanda montaja cektıgın zaman bazı sayfalarda sıkıntı olduğunu bellı. Yanı yaptığın trase ye gore daha fazla sayfa olduğundan WARNING: The job layout contains more pages than your run list contains. Do you want to continue the print operation? Bu hatayı verıyor…. Dokümanını kontrol et…
Bu mesajdan alıntı yap
selmanmetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selmanmetin

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2013 #3
WARNING: The job layout contains more pages than your run list contains. Do you want to continue the print operation?
diyor ki dokümanın da montaja dahil edilmeyen sayfalar var. devam etmek istiyor musun?
yani trasende bir yanlışlık var. traseni kontrol et.

The media size of the targeted device is smaller than the press sheet size of one or more signatures. Would you like to continue?
diyor ki: bir veya daha fazla kalıpta seçtiğin medya boyutu veya hedef olarak seçtiğin çevre birimi baskı için seçtiğin ölçüden küçük.
yine traseni kontrol et. kağıt ebadında bir yanlışlık yapıyorsun.
Bu mesajdan alıntı yap
fahri 55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fahri 55

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2015 #4
merhaba arkadaşlar preps 5.3 veya preps 7 programıyla ilgili kitap yaynı ve yardımcı olabilecek arkadaş varmı cok memnun olurum
Bu mesajdan alıntı yap