Kodak preps yardım

Baskı Öncesi - Kodak preps yardım ...

Kodak preps yardım
ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Kodak preps yardım

Alt 28-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar elinde preps programının resimli anlatımı olan varmı paylaşırsanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yunushaytaoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yunushaytaoglu

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar ben istanbuldan ben bu programı arıyorum nerden bulabilirim bilginiz var mı kullanmayı biliyorum yanlız elimde bu program yok
Bu mesajdan alıntı yap
nejat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nejat(50)

Grafiker / İstanbul

.

Alt 24-02-2011 #3
Arkadaşlar elinde preps programının resimli anlatımı olan varmı paylaşırsanız sevinirim
Var millet parayla ders veriyo bide resimli anlatım istiyorsunuz pes valla.:surprised:
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik34

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-03-2011 #4
Var millet parayla ders veriyo bide resimli anlatım istiyorsunuz pes valla.:surprised:
Elden ayaktan düüşünce, gözler ekranda bir şey göremeyince bu meslegi yine sizmi yapacaksınız ? çalışkan türk gençlerine yaptıgımız meslekleri ögretmemiz gereklidir.

Çalışkan drüst Türk gençlerinden Baskı öncesi bilgi almak ve montaj programı ögrenmek isteyen PM atsın. (preps5-6, dyna, signasation,fastimpo)
Bu mesajdan alıntı yap
nejat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nejat(50)

Grafiker / İstanbul

.

Alt 24-03-2011 #5
Elden ayaktan düüşünce, gözler ekranda bir şey göremeyince bu meslegi yine sizmi yapacaksınız ? çalışkan türk gençlerine yaptıgımız meslekleri ögretmemiz gereklidir.

Çalışkan drüst Türk gençlerinden Baskı öncesi bilgi almak ve montaj programı ögrenmek isteyen PM atsın. (preps5-6, dyna, signasation,fastimpo)
Yavrum sen rahat ol benim piyasaya yetistirdiğim ve herbiri düzgün mevkilere gelmiş onlarca kişi var bilgi paylaştıkça çoğalır ama herşeyin bir adabı etiği var bu işi iki tuşa basıp bende yaparım abey diyenler ayağa düşürdü bu tavır benim elden ayaktan düşeceğim zaman değil sizin elden ayaktan düşeceğiniz zaman size acısını hissettirecek kaç kişi aldığı maaştan memnun kaç kişi yaptığı işin değerini alıyor behey bol keseciler, ben yapacağımı zaten yapmışım adam yetiştirme mertebesine gelmiş bir çok kişiyi filmci ctp elamanı yetkilisi yapmışım elden ayaktan düşünce bunun keyfiyle yaşarım sen rahat ol içini geniş tut bu sana gerekicek sen Türk genci falan derken abeyy diyen bir güruh bu mesleğinde ağzına ...çtı bile sen buna uyan önce yavrum.
Bu mesajdan alıntı yap
apricot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apricot(46)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2011 #6
kodak resmi sitesinde programın kulanımı ayrıntılı olarak anlatılmıştır videolu olarak.
Kodak preps yardım

https://ecentral.kodak.com/eCentral/...gn=preps6train
Bu mesajdan alıntı yap
ultrask isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ultrask

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2014 #7
Merhabalar Kodak Preps 6 için eğitim seti varmı video yazı vs yardımcı olursanız çok sevinirim öğrenmek istiyorum

kodak resmi sitesinde programın kulanımı ayrıntılı olarak anlatılmıştır videolu olarak.
Verdiğiniz link eror diyor çalışmıyor
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
preps programının resimli