kokusuz solvent bazlı boya

Dijital makineler - kokusuz solvent bazlı boya Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar makinem 320 lik infiniti kafalar seiko 510 soruma gelecek olursak kokusu az olan boyalar varmış genelde boya satan firmalar mallarını övmeyi çok sevdiği için öve öve bitiremediler ...

sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Dosya23

Alt 19-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar makinem 320 lik infiniti kafalar seiko 510 soruma gelecek olursak kokusu az olan boyalar varmış genelde boya satan firmalar mallarını övmeyi çok sevdiği için öve öve bitiremediler bu konuda bilgisi olan varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim nedir ne değildir boya ömrü koku durumu boya kesme durumu vs. şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hasansisman8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasansisman8

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üstad ilk defa senden duydum kokusuz solvent boyayı bu şey gibi oldu çırakken (7,8 sene önce) tiner almaya gitmiştim nalbur a bi baktım kokusuz tiner yazıyo alim dedim çünkü kapalı alanda malzeme temizliyordum koku çok ağır oldugundan rahatsız oluyordum neyse aldım tineri ama emin ol normal tinerden daha lanet bi kokusu vardı dedim bu nasıl bi şey kokusuz solvent bazlı boya o yüzden herkez bi şeyler söyler herkez bi şeyler yazar ama icraat a gelindiğnde beklenenden çok farklı çıkar kokusuz solvent bazlı boya
Bu mesajdan alıntı yap
jerymaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jerymaya

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 22-01-2015 #3
şu an için en uygun boya sk1 challenger spt 510 kafalarda gayet basarılı
Bu mesajdan alıntı yap