Kolye çalışmam

Corel Draw - Kolye çalışmam ...

Kolye çalışmam
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Kolye çalışmam

Alt 08-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kolye çalışmam

Severek kullandığım kolyem.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ebuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebuş(34)

Grafiker / Adana

Alt 08-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kolyenin ucunu çok güzel çizmşsin eline sağlık ama kordonu pek olmamış sanki onada dikkat edersen daha güzel olacağına inanıyorum.tekrar ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 08-01-2009 #3
Kolye ucundada ufak hatalarvar özellikle yansıma çok pot kalmış, ayrıca en dıştaki dönerek giden desende yerleşim hatası söz konusu. son olarak bu kolye nasıl bağlanacak düğüm atmak gerekli gibi kolyenin clipsleri birbirinin aynısı hangisi nereye geçecek.. Kolye çalışmam

Tabi yukardakiler eksiklerdi.. Her şeyden önce emeğine sağlık vakit ayırıp güzel bir çalışma çıkarmışsın ortaya keşke vakti olana arkadaşlarda uğraşsa hem kendileri gelişir hemde siteye yeni paylaşımlar yapılır.. Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 08-01-2009 #4
öncelikle teşekkürler arkadaşlar ama Corel de çizdiğim ikinci çizim henüz çok yeniyim.kordon konusunda evet hiç bişey yapmadım neredeyse,cliplerinde farkındayım onları sonraki aşamaya bıraktım ama düzelticemKolye çalışmam ya aslında hatalarımın farkındayım ama dedim ya çok yeniyim.Sevgili arananadam yansımalar ile ilgili eksiklerimi cidden gidermek istyorum,bu konuyla ilgili bilgilerini bizlerle paylaşırsan çok sevinirim.tekrar teşekkürler arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismam, kolye