komikbisey.com için önerilerinizi bekliyorum

Deneme Çalışmalar - komikbisey.com için önerilerinizi bekliyorum ...

dbw isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dbw

Webmaster / İstanbul

Alt 21-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
bir arkadaşım için Tüm komik karikatürler - En Komik Karikatürler - komikbisey.com sitesini yaptım ama tam içime sinmedi sizin çok değerli yorumlarınızı almak istiyorum. Her türlü öneriye ve eleştiriye açığım iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eline sağlık uğraşmışsın ama:

* Yukarıda ''komik bişeymi var diyen ayı olmamış.

* Aşağıda Yiğit Özgür'ün ismi bölünmüş, ulaş kimin nesi?

* Karikatürler sadece sizin beğendikleriniz diye düşümekteyim. Zira Selçuk erdem gibi ustanın sadece 50-60 tane çizimi yok.

* Ayrıca karikatürlerden birine tıkladınız, sağa sola oklarını beyaz harici bir renk ve ok imleçlerinide ekleyerek gerçek yönlendirmeyi yapabilirsiniz. Ve d
yelimki o görselden çıkmak site içinde dolaşmak istedi ne yapacak? Nasıl yapacak? Kullanımı bilmeyen birine sayfayı kapattırırsınız.

* Renkli bir sayfa yapmaya çalıştığın farkediliyor ama bazı renkler artık iticilik durumuna geçmiş konumda. Biz Kimiz kısmında olduğu gibi..

* Karikatüristlerden çizimler olucak ama özgeçmişlerini de yazmak onları çizimlerinin dışında tanıma fırsatıda verir.

* Ve her şeyi geçtim bu site için Karikatüristlerden eserlerini kullanmak için izin aldınızmı?
Bu mesajdan alıntı yap
hayabusa.69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayabusa.69

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-10-2009 #3
site aşırı çocuksu olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
AC/DC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AC/DC

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2009 #4
Yardımcı olmak için bende 1-2 gözüme çarpan detayı yazmak istiyorum..

1-Karikatüristlerin soyadları neden küçük harfle başlamış..Bu imla hatasıdır.
2-Tüm Karikatürler demişsiniz ama diğer başlıklarda Dünyadan Karikatürleri demişsiniz.. 1-2 sinde daha var.. Özel isimlerden sonra Karikatürleri kelimesi olabilir ancak diğer, dünyadan, sizden gelenler, sizinkiler kelimelerinden sonra Karikatürleri kelimesi kullanmak doğru değil.. Bence sadece Dünyadan, sizden gelenler..vb. şekilde bıraksanız yeterli..
3-Mavi renk okuma konusunda biraz zorluk yaratıyor..
4-Madem böyle birşey yapmak için kolları sıvadınız, bu kadar emek verip bu karikatürleri hazırlayan karikatürstlerimiz hakkında özgeçmişleri-yaptıkları işler-kitapları-şuan nerede neler yaptıkları..vb. bilgileri de toplayıp siteye eklemelisiniz.. Yoksa mail oratmında dolaşan karikatürlerden bir farkı olmaz sitenin.. Beğenme puanı haricinde yorumlama bölümü de konulabilir..

Naçizane düşüncelerim bunlar.. Tabi ben bunları sizlerin tüm hukuki işlemleri yaptığınızı düşünerek yazıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap

dbw

Webmaster / İstanbul

Alt 21-10-2009 #5
öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim creedwar arkadaşım
yukarıdaki ayı olmamış derken nesi olmamış rengimi şeklimi buyuklugumu yoksa sayfanın yapısına mı oturmamıs zahmet olmazsa yorumlarını biraz daha açıklarmısın
Selçuk erdemin 200 e yakın karikaturu var sitede
"Ayrıca karikatürlerden birine tıkladınız, sağa sola oklarını beyaz harici bir renk ve ok imleçlerinide ekleyerek gerçek yönlendirmeyi yapabilirsiniz." derken gerçek yönlendirme ile ne anlatmak istediginizi anlamadım
biz kimiz kısmın da haklısın arkadaş css ile oynamış heralde ben son haline bakmamıstım

hayabusa.69 arkadaşım karikatürlerin olduğu bi sitenin ciddi bir firma sitesi gibi olması gerektigini dusunmedigim için boyle bi tasarım yaptım ama eger siz bana başka bir yol gösterirseniz onuda dikkate alabilirm

tekrar yorumlarınız için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-10-2009 #6
öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim creedwar arkadaşım
yukarıdaki ayı olmamış derken nesi olmamış rengimi şeklimi buyuklugumu yoksa sayfanın yapısına mı oturmamıs zahmet olmazsa yorumlarını biraz daha açıklarmısın
Selçuk erdemin 200 e yakın karikaturu var sitede
"Ayrıca karikatürlerden birine tıkladınız, sağa sola oklarını beyaz harici bir renk ve ok imleçlerinide ekleyerek gerçek yönlendirmeyi yapabilirsiniz." derken gerçek yönlendirme ile ne anlatmak istediginizi anlamadım
biz kimiz kısmın da haklısın arkadaş css ile oynamış heralde ben son haline bakmamıstım

hayabusa.69 arkadaşım karikatürlerin olduğu bi sitenin ciddi bir firma sitesi gibi olması gerektigini dusunmedigim için boyle bi tasarım yaptım ama eger siz bana başka bir yol gösterirseniz onuda dikkate alabilirm

tekrar yorumlarınız için teşekkür ederim
Bu sitede Karikatüristlerden eserlerini kullanmak için izin aldınızmı? Soruma cevap vermediniz?
Bu mesajdan alıntı yap

dbw

Webmaster / İstanbul

Alt 21-10-2009 #7
En baştada belirttiğim gibi siteyi sadece tasarladım ve kodladım
arkadaşımın mail yoluyla karikatüristlere ulaştığını sanıyorum
ve ek olarak site üyelerin karikatür gondereceği mantığıyla tasarlandı
admin panel kısmında sadece onay kısmı var arkadaşımın kendi kendine karikatür girebileceği bir bölüm yok

ayrıca hassasiyetiniz için kutlarım
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
www.komikbisey.com