Komple satılık sublime baskı sistemi

Olsa Dükkan Senin... - Komple satılık sublime baskı sistemi ...

sensei01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sensei01

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaz sezonu başında aldığım düz pres, kupa presi, epson rx 585 tipi çok fonksiyonlu yazıcı, full sublimasyon boyası, full yedek boya, 300 tl civarında sublimasyon baskıya uygun ürün ( t-shirt, kupa, puzzle, yastık, anahtarlık, bardak altlığı, mini t-shirt) ve Türkiye`de hiç bir yerde görmediğim kendi imalatımız olan 4 tekerlekli araba (baskı reklamı, elektrik tesiatı üzerinde kullanıma hazır).

Bu sistemi Büyükçekmece gece pazarında kurdum ve 2 aydır orada aktif olarak çalışıyorum, sezon bitmesinden dolayı ve arabayı koyacak yer bulamadığımızdan bu sistemi full olarak satıyorum. Bu sistem ile anlaştığınız istediğiniz alışveriş merkezinde hiç bir şeye ihtiyacınız olmadan fişi elektriğe takarak baskı yapmaya başlayabilirsiniz. Şuan dükkanlarda yapılan ve genelde 1 gün sonra teslim edilen bu kişiye özel promosyon ürünlerini maksimum 12 dakikada hazır hale getirerek müşterinize teslim edebilirsiniz. Ürün başına kar oranı ortalama % 250 civarındadır.

Bu sistemi, yaklaşık 6 aydır yaptığım araştırmalar sonucunda edindiğim tecrübeleri ve teknik destek hizmetini düşük maliyetle yüksek gelir elde etmek isteyen girişimci birine satmak istiyorum.

Sistemin komple fiyatı 2.700 TL dir.

Sponsor Links
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
İlanları Komple satılık sublime baskı sistemi veya Komple satılık sublime baskı sistemisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

handsamwolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

handsamwolf

Forumdan Uzaklaştırıldı

Eğitimci / Ankara

Alt 21-08-2009 #3
özelden öesaj atarsanız pazarlıklı anlaşırız.gelirim istanbuldan sizden alabilirim.iletişim bilgilerini alırsam görüşebilirz.
sensei01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sensei01

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2009 #4
Ürün Fiyatı 1.900 TL ye inmiştir. Acilll..
coe grup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coe grup

Grafiker / Bursa

özelden görüşelim saygılar.

Alt 06-10-2009 #5
özelden görüşelim saygılar.
Sponsor Links
123oo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

123oo

Baskıcı / İstanbul

Alt 09-10-2009 #6
satılmadıysa görüşebilirmiyiz.