kompozit cephe giydirme corel çizim

Corel Draw - kompozit cephe giydirme corel çizim ...

laterit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laterit

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar alüminyum kompozit cephe giydirme resim üzerinde çalşımadır tabela kutu harf ışıksız önceki hali ve sonraki hali tamamen corel çizim ve bu işe başladığımda ilk çizmiş olduğum tasarım aslında reklamcıydım sonra bu işe de yani cephe sistemlerine başladık

http://img88.imageshack.us/img88/2091/tahauo3.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 17-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Binanın giydirilmesi kaplaması gerçekten hoş olmuş persfektif olarak bakış açın gayet iyi heleki 2D bir prograglamla çalışıyorsan.. Fakat yazıların duruşunda bi gariplik yokmu.. belki jpg yaparken kaymaştır ama sanki eşit değiller hizalama sorunu var gibi..

Ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
laterit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laterit

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-11-2008 #3
teşkkür ederim aslında yazılar düz ama jpegde problem olmuş olabilir kontrol ettim kayma yok ama neden böyle yaptı bilemedim doğrusu
Bu mesajdan alıntı yap
wornheart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wornheart

Grafiker / Kayseri

Alt 18-11-2008 #4
ellerine sağlık cok güzel olmuş persfektih kusursuz olmuş özellikle.
yazılarda kayma var evet kaydetmeden olsa gerek bi kerede bana olmuştu dosya boyutuna göre değişiyo heralde
Bu mesajdan alıntı yap
cht35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cht35(30)

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-11-2008 #5
dostum eline sağlık gerçekten güzel olmuş bakış açın çok iyi harika çalışma diyebilirim başarıların devamını dilerim eline emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cephe, cizim, corel, giydirme, kompozit