'' Konak Rap Party '' afişi !

Afiş Tasarımı - '' Konak Rap Party '' afişi ! Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle yine merhaba ! Diğer konser afiş çalışmam'dan aldığım derslerle sizin sayenizde yeni birşeyler denedim ! Bu afiş'i bastırmadan önce '' ACİL '' olarak değiştirilmesi gereken veya hoşunuza ...

Kozo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kozo

Öğrenci (Diğer) / Karabük

Alt 23-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle yine merhaba ! Diğer konser afiş çalışmam'dan aldığım derslerle sizin sayenizde yeni birşeyler denedim ! Bu afiş'i bastırmadan önce '' ACİL '' olarak değiştirilmesi gereken veya hoşunuza gitmeyen şeyleri ! bana söylerseniz sevinirim !

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 23-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
esas vurgulaman gerekn başlığı 2. plana atmışsın (konak rap party) göz yorucu şekilde karmaşık kullandığın vektörler uyumsuz rap ile ilgili bir vektör kullansaydın daha iyi olurdu. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Gürkan AKINCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gürkan AKINCI

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2009 #3
Hiç begenmedim arkadaşım..
Acayip göz yorucu kullandıgın vectorler ve renk uyumu yok hiç hemde :/,
Ayrıca kullandıgın font hiç uyumlu degil:/
Ama yinede ellerine saglık arkadaşımm
Bu mesajdan alıntı yap

Kozo

Alt 24-06-2009 #4
Göz yorulmasını nasıl engelleyebilirim ?
Vektörleri değiştirip tekrar deniycem sağolun (: !

Konak rap party ' nin punto'sunu büyütüp parlaklık kazandırmam gerektiğini anladım !

Hangisindeki font hoş değil söylerseniz onuda değiştiriyim ? Font ' larla ilqili sorunum var öneriniz varsa bnmle paylaşırsanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 24-06-2009 #5
Büyük bir karmaşa yaratmışsın,rap denilince belki müziği vurgulamak adına karmaşık bir şey istemiş olabilirsin ama bu olmamış,sorun fontu büyütmek değil,kullandığın vektör desenide rap hiç uyuşmuyor yani çiçekli kıvrımlı süslü değil,daha vurgulayıcı sert görseller kullanman gerekir ve arka fonda konuya ilişkin hiçbir görsel kullanmamışsın ,ayrıca orta kısımdaki yazılar afişin başlığından küçük olursa daha iyi olur fonda kullandığın renkle yazıda kullandığın renk birbirinden ayırt edilmeli,bence sakin kafayla yeniden bir düzenleme yaparsan daha iyi bir sonuca ulaşırsın konuyu düşün ve onda ne gibi görseller kullanabilirsin,ayrıca hangi renkler ifade eder bunların cevabını bulursan ve uygun şekilde yerleştirirsen tasarımda amacına ulaşıcaktır,kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Kozo

Alt 24-06-2009 #6
Teşekkür ederim Gayet açıklayıcı oldu '' Konak Rap Party '' afişi ! Yeni çalışmam bitince tekrar görüşlerinizi alacağım ! Yardımlarınız için tekrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 24-06-2009 #7
Teşekkür ederim Gayet açıklayıcı oldu '' Konak Rap Party '' afişi ! Yeni çalışmam bitince tekrar görüşlerinizi alacağım ! Yardımlarınız için tekrar teşekkürler
rica ederim kolay gelsin '' Konak Rap Party '' afişi !
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-06-2009 #8
Çok karışık bir çalışma olmuş arkadaşım.Daha dertli toplu birşeyler yapamlısın.Fiyat kısmı bi yerde isim bi yerde tarih bi yerde '' Konak Rap Party '' afişi ! renk uyumlarıda iyi değil daha canlı renklerle çalışırsan daha dikkat çekici olabilir.Arka fonu o kadar detaylı yapmana gerek yok bence...
Bu mesajdan alıntı yap
KaleminELiFHali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KaleminELiFHali(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-06-2009 #9
arkadaşlara katılıorum '' Konak Rap Party '' afişi !
Bu mesajdan alıntı yap
Gürkan AKINCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gürkan AKINCI

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2009 #10
benim pek tavsiye vericegim bi şey kalmamış herşeyi filiz arkadaş yazmış neredeyse ama bi kaç şey ilave edeyim bende..
Bence başkalarının yapmış oldugu işlere bak mesala forumda senden başka 5 yada 6 kişi böyle bir afiş örnekleri yapmış. onlara bakabılırsın bunun sana yararı olucak emınım.
Yeni bir işe başlamadan önce rap afişlerini kontrol et esinlen;esinlenmekten korkma o sana ilerde yaratıcılık olarak dönücek.
Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları