Konica Minolta bizhub C200 hakkında bilgisi olan ya da kullanan

Dijital makineler - Konica Minolta bizhub C200 hakkında bilgisi olan ya da kullanan Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar; Konica Minolta bizhub C200 modelini ofisimde küçük tirajlı işler ve numune basmak için almak istiyorum (kartvizit, kuşe çıkartma v.b.) aranızda bu makinayı kullanan ya da kullanmış olup ...

utkubilisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

utkubilisim

Webmaster / İzmir

Alt 26-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;

Konica Minolta bizhub C200 modelini ofisimde küçük tirajlı işler ve numune basmak için almak istiyorum (kartvizit, kuşe çıkartma v.b.) aranızda bu makinayı kullanan ya da kullanmış olup bilgi sahibi olan varsa deniyimlerinden faydalanmak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bahadır-canon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer servis hizmeti alacağınız yer iyiyse o makine güzel tabi makine fiyatıda uygun olması lazım bence makineyi almadan önce canon ve xerox markalarınıda araştırmanı tavisye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
utkubilisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

utkubilisim

Webmaster / İzmir

Alt 27-03-2009 #3
servis hizmetini veren firma enriko aliberti fiyatı olarakta 7.000 Tl + KDV canon ile görüşmeye çalıştım ciddiye alıp geri dönüş bile yapmadılar, xerox ta ise aynı ayarlardaki makinanın fiyatı 16.000 Tl + KDV yani arada uçurum var...
Bu mesajdan alıntı yap