Konser afiş tasarımı Mehmet UZAMAZ

Afiş Tasarımı - Konser afiş tasarımı Mehmet UZAMAZ ...

azimuth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azimuth

Hiç Biri / Adana

Alt 28-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fotograf ve tasarım bana ait olmak üzere yayınlanan ilk tasarımım... Yorumlarınızı bekliyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konser derken neyi kastediyorsunuz, zannedersem bu arkadaş dj. Siyah ve mor renkler olmamış çok uyumsuz bi de resim çok kötü o kalkan ayağın anlamı nedir aceba gelmezseniz sizi ezerim anlamında mı? Bu afiş yurtdışında mı yayınlandı kelimeleri ingilizce kullanmışınız, zaten tarihi bakarsak geçmiş bir etkinlik. Elinize sağlık

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
azimuth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azimuth

Hiç Biri / Adana

Alt 28-04-2010 #3
Ben bir grafiker değilim, benden rica olarak istenen bir şeyi, istenen doğrultuda hazırlayarak sundum. Belki tarafınızdan beğeni görmeyebilir bu kişisel bir beğenidir/beğenmemektir. Siteye yeni üyelerdenim ve sizler kadar Türkçe kullanımına dikkat eden birisi olduğumu zaman içerisinde anlayacaksınızdır. Ama biraz önce dediğim gibi benden rica olarak istenen bir şeyi, istenen doğrultuda hazırlamıştım. Amacım etkinliği duyurmak değil yapmış olduğum afişi sizlerin beğenisine sunmak ve siz grafikerlerden yorum almak...
Son değişiklik Volkan TEKİN tarafından yapıldığı içinde başlığı DJ Performans afiş tasarımı olarak değiştirememekteyim.
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
cartman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cartman

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Alt 28-04-2010 #4
çok başarılı sayılmasa da gayet hoş bir afiş olmuş... tebrik ederim... ayağın kalkmasından saçma sapan anlam çıkarmaya gerek yok... afişte mühim olan dikkat çekici olması... saçmalamak için kendinizi kasmayın...

mehmet uzamaz yazısının tipini değiştirmeni ve yazıda daha parlak renkler kullanmanı tavsiye ederim... alt kısımdaki mor ve siyah renklerle yazılmış adres kısmı kötü olmuş... aşırı derecede göz yorucu...hotelin yelkenli amlemini büyütmelisin...
Bu mesajdan alıntı yap
uguryontucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguryontucu

Hiç Biri / Erzurum

Alt 29-04-2010 #5
afişin altındaki yazılarım tipografi felaket.
Bu mesajdan alıntı yap
tdf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdf

Eğitimci / Samsun

Alt 03-05-2010 #6
öncelikle emeğine sağlık eğer kötü eleştiri olarak algılamazsan eleman havada kalmış yere basan ayağına bi çözüm bulman lazım diğeride altta kalan yazılar o yazıları üstteki eleman basıyor diyemi ezik hale getirdin anlamadım ama tipografide sorun var gibi onun dışında elien sağlık kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
detaycı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

detaycı

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 13-06-2010 #7
bencede renkler olmamıs ayrıca ordakı fotografın konser afısıyle pek alakasını kuramadım ayrıca baslıgın arkasında kullandıgın efektler gorunmuyo bıle koymasanda olurdu.Bunun dısında logonun yerı orda olmamıs daha renklı hareketı muzıgı eylenceyı ıfade eden fıgurler kullanmalısın
Bu mesajdan alıntı yap