Konser Afişi

Afiş Tasarımı - Konser Afişi ...

Konser Afişi
joker22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

joker22

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Dosya13

Konser Afişi

Alt 22-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar forumda daha yeniyim nereye mesaj atıcağımı bilmiyorum onun için baştan özür dilerim ben Edirne/Keşan da oturuyorum ve yazları yazlığa gidiyorum lafı biraz fazla uzattım kusura bakmayın bizim bir grubumuz var ve haftada 4-5 bir bar gibi veya beach club tarzı bir yer var bunun için el afişlerinden hazırlamam lazım ama daha önce hiç yapmadım bu konuda acemi bile sayılmak bana yardım edebilecek var mı veya öğretebilecek? :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 22-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar forumda daha yeniyim nereye mesaj atıcağımı bilmiyorum onun için baştan özür dilerim ben Edirne/Keşan da oturuyorum ve yazları yazlığa gidiyorum lafı biraz fazla uzattım kusura bakmayın bizim bir grubumuz var ve haftada 4-5 bir bar gibi veya beach club tarzı bir yer var bunun için el afişlerinden hazırlamam lazım ama daha önce hiç yapmadım bu konuda acemi bile sayılmak bana yardım edebilecek var mı veya öğretebilecek? :sweating:

Buyur izle arkadaşım.

Bu işler uzaktan kolay gibi gelebilir lakin durum çok farklıdır. Yapılacak afişin başına geçmeden önce, bir grafik programının başına geçip aylarca pratik yapılması lazım. Yoksa ortaya çıkacak işler kesinlikle tatmin edici olamayacaktır. Öyle ben afiş yapmak istiyorum deyipte kolayca yapılacağını düşünmeniz büyük bir hata olacaktır. Şevkinizi kırmak istemem ama durum böyle..
Bu mesajdan alıntı yap
zeyn0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeyn0

Yrd. Grafiker / Malatya

Alt 03-08-2012 #3
Buyur izle arkadaşım.

Bu işler uzaktan kolay gibi gelebilir lakin durum çok farklıdır. Yapılacak afişin başına geçmeden önce, bir grafik programının başına geçip aylarca pratik yapılması lazım. Yoksa ortaya çıkacak işler kesinlikle tatmin edici olamayacaktır. Öyle ben afiş yapmak istiyorum deyipte kolayca yapılacağını düşünmeniz büyük bir hata olacaktır. Şevkinizi kırmak istemem ama durum böyle..
Ya Alexander Koshelkovun Hastasıyım Ya Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
stilbaz34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stilbaz34

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 04-08-2012 #4
..buraya mail gönder..halledelim beraber el ilanlarının tasarımını
Bu mesajdan alıntı yap