kontorlü yazı kesimi

Folyo kesim - kontorlü yazı kesimi Sponsorlu Bağlantılar öncelikler selamlar benim bir sıkıntım var corel draw kullanıyorum ve bir adet te 126lık folyo kesim makinem var.ben kontrolü kesim yapamıyorum daha doğrusu beceremiyorum corel de falan kontorlü ...

kontorlü yazı kesimi
catotoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

catotoy

Yrd. Grafiker / Tekirdağ

kontorlü yazı kesimi

Alt 22-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

öncelikler selamlar benim bir sıkıntım var corel draw kullanıyorum ve bir adet te 126lık folyo kesim makinem var.ben kontrolü kesim yapamıyorum daha doğrusu beceremiyorum corel de falan kontorlü yazı yazılıyor ama makine de 2 farklı renk te kesimini nasıl yapacağım bir türlü çözemedim folyo kesim makinesinin programı da flexistarter yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

afidanci66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 22-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hay maaşallah sorunun bu kadar uzun zaman geçmesine rağmen cevaplanmamış.
Arkadaşım Corelde yazdığın yazıya çizgi ile kontur ver. Sonra çizgi ayarlarından köşelerini ovalmi istiyorsun köşeli mi keskin mi ayarla. çalışmayı seçip CTRL+SHİFT+Q tuş kombinasyonlaqrına bas. Çizgi verktörel zemine dönüşecektir. Sadece Çalışmayı seçip CTRL+C ile kopyala. Sonra çizgi ile birlikte seçip kombine yap. Kopyaladığın kısmı da yapış (CTRL+V) boş alana kaydır. kontur folyosunu takıp kombine dosyayı kes. İşin rengindeki folyoyu tak işi kes. Sonra yapıştırma tekniği konusuna forumdan bakarak kontura işi yapıştır.
Bu mesajdan alıntı yap