Konu: Afiş-Logo Yarışması İçin Fikir

Afiş Tasarımı - Konu: Afiş-Logo Yarışması İçin Fikir Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle merhaba arkadaşlar .. Bulunduğm Bölge kaymakamlığınca ilçemizde yürütülen bir proje için afiş-logo gibi çeşitli dallarda yarışmalar düzenlenmekte..Ben afiş ve logo dalında girmeyi düşünüyorm nasl bir tasarım yapacğm ...

casio055 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

casio055

Öğrenci (Grafik) / Amasya

Alt 07-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle merhaba arkadaşlar .. Bulunduğm Bölge kaymakamlığınca ilçemizde yürütülen bir proje için afiş-logo gibi çeşitli dallarda yarışmalar düzenlenmekte..Ben afiş ve logo dalında girmeyi düşünüyorm nasl bir tasarım yapacğm hiç bir fikrim yok Konu: Afiş-Logo Yarışması İçin Fikir

Yarışma hakkında sizlere bilgileri aktarıyım. :
Yarışma konusu : Yarınlar için okulların renovasyonu
Yapılacak eserlerde yer alacak konular :
Okulunuzdaki değişimler ve yenilikler, bunların öğrenci olarak size ve ailenize yansımaları, bu yeniliklerin sizlerin yaşamında neleri değiştirdiği konularına yer vermelisiniz

evet arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar elinizde boş şablonlar fontlar varsa bu konu altına ekleyebilirmisinz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 07-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kusura bakmayın ancak dost acı söyler atasözünden yola çıkarak belirtmek isterim ki herhangi bir konuda bilgi eksikliğiniz varsa ya da ben bunları buldum ama sizce nasıl şeklinde eleştirel bakış için danıştığınızda yine buradaki arkadaşlar seve seve yardımcı olacaktır. Ancak başkalarının fikirlerini alıp bunları kendinizin gibi lanse ederek bu yola çıkarsanız ileride de aynı etik dışı yaklaşımları gözünüzde normalleştirir ve intihal yapmayı alışkanlık yaparsınız. size tavsiyem kötü de olsa dereceye girmese bile ben yaptım demekten ve ya öğrenirlerse endişesi taşımadan kendi eseriniz ile yarışmaya katılımınızdır. Kolay gelsin iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap