KONYA da alışveriş sitesi kontrol idare ve takibi işinde çalışacak grafiker

Sonuçlanan İlanlar - KONYA da alışveriş sitesi kontrol idare ve takibi işinde çalışacak grafiker ...

kiyanus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kiyanus

Hiç Biri / Konya

Alt 02-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KONYA da alışveriş sitesi kontrol idare ve takibi işinde çalışacak grafiker aranmaktadır. Online Alışveriş Sitesidir. Düşünenlerin irtibat kurması dileğiyle..

Y.Kemal KIYANUS
0532.322 78 62
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kiyanus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kiyanus

Hiç Biri / Konya

Konya Webmaster & Grafiker Aranıyor

Alt 07-06-2010 #3
Konyadaki beyaz eşya ve elektronik ürünlerin satışının yapıldığı işyerimizde aynı zamanda e-ticaret uygulamasını yaptığımız firmamıza ait Store sitesini ve diğer ek sitelerimizi düzenleyecek ve takip edecek webmaster veya grafiker aranmaktadır.

Y.Kemal KIYANUS
0532.322 78 62
gulsahd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsahd

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2010 #4
destek isterseniz msn/mail *********
pheru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pheru

Grafiker / Ankara

Alt 08-06-2010 #5
E-ticaret yönetimi, grafik tasarım ayrıca web tasarım konularında uzman bilgiye sahibim. Ankara'dan freelance size yardımcı olabilirim.

Dilerseniz portföyüme bakabilirsiniz:

PHERU | Ferudun Akyol kişisel portföy sitesi | Meta: pheru, ferudun akyol, digital, web, ankara, web, tasarim, en, iyi, kaliteli, web, joomla, reklam, ajans, el, ilani, kartvizit, grafik, profesyonel, google, seo, optimizasyon, türkiye, parca, kon

mail&msn: *********

Tags
alışveriş, çalışacak, grafiker, idare, işinde, kontrol, konya, sitesi, takibi