Konya Fotoğrafları Albümü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Konya Fotoğrafları Albümü ...

fatihozsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihozsoy

Grafiker / Konya

Alt 01-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli meslektaşlarım, yaklaşık 15 yıldır bu mesleği icra etmekteyim. bu foruma da yeni üye oldum. böyle bir foruma bu zamana kadar üye olmadığım için de pişmanlık duyuyorum. meslek hayatıma İstanbul'da başladım ve memleketim olan Konya'da devam ediloyorum. son yıllarda ki piyasa şartları münasebetiyle artık serbest piyasada iş yapmayı bıraktım ve bir resmi kurumun basın bölümünde grafiker ve fotoğrafçı olarak işime devam etmekteyim. forumda bulunan tüm arkadaşlara meslek hayatlarında başarılar diliyor üyeliğim ve yaptığım çalışmaların yeni arkadaşlara ışık tutmasını temenni ediyorum.

fatih özsoy

aşağıdaki resim kurumun yayınladığı bir kitabın kapağıdır. fakat resim olduğu için gofre ve yaldızlar görünmemekte, işten anlayan arkadaşlar bilirler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_PuNkDeSigN_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_PuNkDeSigN_

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 01-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoşgeldiniz fatih bey.teşekkür ederiz. bu arada çalışmanız mükemmel hele hele gofre ve yaldızlar eklenince bir harika olacağına eminim. Konya Fotoğrafları Albümü elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihozsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihozsoy

Grafiker / Konya

Alt 01-07-2008 #3
evet kitap basıldı 5 ay önce. dediğiniz gibi gofreler ve yaldızlar güzel oldu. ve uçuk bir fiyata satılıyor. diyeceksiniz ki ha burada siz köşeyi döndünüz, ama öyle değil. eseri kendi çalıştığım kuruma hazırladığım için herhangi bir maddiyat gözetmeksizin emek harcadık. emeğimizin karşılığını da insanların beğenisi ve takdiri ile aldık.
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 01-07-2008 #4
çok başarılı çok güzel bir tasarım olmuş tebrikler;
yanlız çizimler içinde aziziye camiini - camiinin eşine az rastlanan şerefelerini de görmek güzel olurduKonya Fotoğrafları Albümü
Bu mesajdan alıntı yap
burcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcu

Grafiker / Ankara

Alt 01-07-2008 #5
mükemmellllll.....
elinize,emeğinize sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
albümü, fotoğraflari, konya