Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''

Araç Giydirme - Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)'' ...

Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 22-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Alışılmış kalıpların dışına çıkmak için ilk adımı aracımızda gerçekleştirmek istedik.Eğer tasarımda ve yaratıcılıkta kendinize çok güveniyorsanız bunu bir şekilde insanlara ispat etmelisinizKonyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)'' Bende böyle birşey düşündüm.
Araca uygulanmadan önce sizinde yorumlarınızı almak istiyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ağzım açık kaldı deyimi bakışım için çok uygundu... :alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2009 #3
Çok ilginç olmuşta..Sürücüler için biraz dikkat dağıtıcı olabilirKonyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 22-01-2009 #4
değişik ve diikkat çekici bir çalışma elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-01-2009 #5
Alışılmış kalıpların dışına çıkmak için ilk adımı aracımızda gerçekleştirmek istedik.Eğer tasarımda ve yaratıcılıkta kendinize çok güveniyorsanız bunu bir şekilde insanlara ispat etmelisinizKonyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)'' Bende böyle birşey düşündüm.
Araca uygulanmadan önce sizinde yorumlarınızı almak istiyorum.
Gerçekten çok dikkat çekici. Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)'' Yalnız bende bu dikkat çekicilik ve yanılgı yaratacak tasarımın trafik açısından sorun yaratıp yaratmayacağı araştırılmalı mı acaba diye düşündüm. Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2009 #6
Ellerine sağlık kardeşim dedigim gibi güzel olmus
ama arka bölümü unutma yapmışken tam olsun Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)'' Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 22-01-2009 #7
Valla bende bakakaldım çok ilgi çekici olmuş eline sağlık. :alkis: :alkis:
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 22-01-2009 #8
Ağzım açık kaldı deyimi bakışım için çok uygundu... :alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:
TeşekkürlerKonyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''

Çok ilginç olmuşta..Sürücüler için biraz dikkat dağıtıcı olabilirKonyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''
Teşekkürler evet benimde tek düşüncem o zatenKonyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''
değişik ve diikkat çekici bir çalışma elinize sağlık...
Teşekkürler
Gerçekten çok dikkat çekici. Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)'' Yalnız bende bu dikkat çekicilik ve yanılgı yaratacak tasarımın trafik açısından sorun yaratıp yaratmayacağı araştırılmalı mı acaba diye düşündüm. Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''
Teşekkürler Volkan.Trafik açısından sorun olup olmayacağını denemeden bilemeyizKonyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''
Şaka biyana bizide tek düşündüren şey o diyebilirim.Ama araç giydirilince resimdeki kadar gerçekçi olmayacağını tahmin ediyorum.En azından baskı olduğu belli olacak azda olsa.İnsanlar şaşıracak ve gülecek tabi, amacım da bu zatenKonyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)'' İnsanların yüzünde azda olsa bir tebessüm bırakmak

Ellerine sağlık kardeşim dedigim gibi güzel olmus
ama arka bölümü unutma yapmışken tam olsun Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)'' Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''
Teşekkürler Selim.Senin dediğin gibi yaparsak ortalık iyice karışırKonyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)''
Bu mesajdan alıntı yap
stickman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stickman

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 22-01-2009 #9
Harika bir çalışma. Bende Konya'dayım ve bu aracı görmek için sabırsızlanıyorum Konyadijital araç giydirmesi ''farkımız olsun istedik:)'' Çok güzel olmuş. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2009 #10
böle şeyler yapmayı çok istiyoruz yapıyoruzda aracın için fotosunu alalım komple yanını fotosunu araç içerdeymiş gibi görünsüm ama baskı bir çıkıyo hecvesiniz kaçıyo ellerine sağlık baskıyıda içmekan kalitesinde dışmekan basamk lazım ozamn on numara olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arac, farkimiz, giydirmesi, istedik, konyadijital, olsun