Konyanın sesi

Web Tasarımı - Konyanın sesi ...

Konyanın sesi
max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 10-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Konyanın sesi

arkadaşlar konya için birsite yapmayı düşünüyorum biraz ps de uğraştım böyle bir şey çıktı sizce neler olmalı nasıl bir renk vs yorumlarınızı bekliyorum

yukardaki ikonlarda tool tip olacak popuplar vs olacak ama ren olarak yada içerik listeleme layout mantığı hakkında bir düşüncem yok birde böyle bir sitede banner olur herhalde değil mi org gibi birşey düşünüyorum

önerilerinizi ve yorumlarınızı bekşliyorum yayınlayacağım ilk site olacak kesin kararlıyım saygılar

arkadaşlar yorum yazan olmamış pazar diyedir herhalde yinede yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi beklemekteyim

Konyanın sesi

arkadaşlar şöyle bir sonuç çıktı ortaya

acaba yeşil beyaz yapsam mı arka planda mevlana türbesinin kulesi vs

bu arada eksiklerimi söylerseniz gerekli değişiklikler yapabilirim yeniden bile hazırlayabilirim benim için önemli ps ile arayüz yapmayı yeni öğreniyorum da

yorumlarınızı ve önerilerinizi beklemekteyim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

caneralcilioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caneralcilioglu

Öğrenci (Diğer) / Uşak

Alt 12-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa yapısı olarak güzel bir şablon oluşturmuşsunuz. Yalnız dikkatimi çeken iki unsur var. Bunlardan birisi kullanmış olduğunuz yazı fontu.
Daha uygun bir yazı fontu ve hafif text-shadow ile güzel bir görüntü yakalanabilir.
Diğeri ise sayfanızda çok fazla kahve tonları kullanmışsınız. Bu da ileride yani içerik eklemeye başladığınızda reklam aldığınızda haber için slider resmi koyduğunuzda uyum sorunları ve kötü bir görüntü oluşturabilir. Deneme amaçlı reklamlar ve haber resimleri koyarsanız farkı sizde görebilirsiniz.
Hayırlı günler..

Edit: Rastgele biraz birşeyler eklemeye çalıştım. Biraz düzenleme yaptığınızda olacaktır. Bu düzenlemelerde css dökerken ister istemez yapılıyor.
Konyanın sesi
Bu mesajdan alıntı yap
max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 12-03-2013 #3
çok teşekkür ederim sağ olun

daha değişik renkler kullanmayı deneyeceğim sizinde dediğiniz gibi

gri ve yeşil tonlarını düşünüyorum sağ olun

font olarak linklerde değişiklik yapıp text-shadow kullanacağım ve daha sonra tekrara yöneleceğim çok teşekkür ediyorum yorumunuz ve önerileriniz için
Bu mesajdan alıntı yap