KOPYA-Operasyon Kader

Afiş Tasarımı - KOPYA-Operasyon Kader Sponsorlu Bağlantılar Bir Amatör Uzun Metraj Film Projesi İçin Hazırladığım Film Afişidir. Yorumlarınızı Bekliyorum....

KOPYA-Operasyon Kader
CemBozkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CemBozkurt

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

KOPYA-Operasyon Kader

Alt 03-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KOPYA-Operasyon Kader

Bir Amatör Uzun Metraj Film Projesi İçin Hazırladığım Film Afişidir. Yorumlarınızı Bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık fena durmuyor. "Kopya" fontu da oldukça güzel.
Ama sanki bişeylere daha ihtiyacı var gibi afişin?
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 05-01-2010 #3
Afişin görsel olarak biraz daha zenginleştirilmesi gerekiyor gibi. Ama bu hali de fena değil doğrusu. Güzel bir çalılma olmuş ama dediğim gibi daha görsel bir hale gelmesi için üzerinde çalışmanız gerekiyor sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 05-01-2010 #4
Afişiniz gözü doyurmuyor ne yazık ki. Bir boşluk ve kelimelerin arasındaki sıkışıklığından dolayı çığlık atıyorKOPYA-Operasyon Kader fark etmiyorsunuz.
Yönetmen vs. yazı kısmınıza diğer yazı alanlarını çok yaklaştırmış durumdasınız. Buda bir karmaşaya yol açmış durumda. Bu sorunu fontlarla, yazıların puntoları ile oynayarak yada renk alternatifleri deneyerek giderebilirsiniz.

- Öncelikle tasarımınızın ağırlık değerlerine karar verirseniz tasarımın yönünü çok rahat yakalayabilirsiniz. Bu çalışmada görüyorum ki tipografik bir tasarımdan yola çıkmaya çalışmışsınız. O zaman bunun üzerinde biraz daha araştırma yapmalısınız.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #5
Çalışma tipografik yapılmış ancak elinizde mükkemmel bir malzeme varken. Siz görselle eksiği doldurmaya çalışmışsınız. Kelimeniz "KOPYA" tipografiyi en rahat kullanabiliceğiniz ve aynı zamanda çok keyifli gösterebiliceğiniz bir kelime.. Arka planda silik bir defter kağıdı görüntüsü yerine bu kadar tipografik çalışmışken Kopya kelimesini küçücük yazılmış kopyalarla oluştursaydınız.. Arka planıysa siyah bıraksaydınız. Çalışmanız yeterince iddalı ve keyifli gözükebilirdi.

Aynı zamanda en alttaki yazıların puntolarının çok büyük olduğunu düşünüyorum. Sanırım aradaki farkı görmek için bir kaç tane film afişi incelemenizi önerebilriim. Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap