KORAY Logistik firması için logo tasarımlarım

Logo Tasarımları - KORAY Logistik firması için logo tasarımlarım Sponsorlu Bağlantılar Kayınçomun firması için yaptığım logo tasarımları yorumlarınızı bekliyorum mevcut logo bunlarda çalıştıklarım Sizce hangisini kullanmalıyım yada değiştirilmesi gereken yerler varmı?...

eyupozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyupozkan

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 14-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kayınçomun firması için yaptığım logo tasarımları yorumlarınızı

bekliyorum

mevcut logo

bunlarda çalıştıklarım

KORAY Logistik firması için logo tasarımlarımKORAY Logistik firması için logo tasarımlarımKORAY Logistik firması için logo tasarımlarım
KORAY Logistik firması için logo tasarımlarımKORAY Logistik firması için logo tasarımlarımKORAY Logistik firması için logo tasarımlarım

Sizce hangisini kullanmalıyım yada değiştirilmesi gereken yerler varmı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
o kadar çok çeşit varki ne diyeceğimi şaşırdım, ama 7 ve 8 numaralı logo iyi bana göre.
Bu mesajdan alıntı yap
bay_ee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bay_ee

Webmaster / İstanbul

Alt 14-05-2010 #3
Hepsi birbirinden güzel, tebrik ederim.
Lakin 8. Çalışma daha bi güzel geldi gözüme.
Bu mesajdan alıntı yap
halilkayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilkayrak(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-05-2010 #4
İlk çalışma güzel görünüyor, Fakat yazım hatası var ve farklı bi font deneyebilirsin.. İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 14-05-2010 #5
8 numaralı çalışma daha çok ön plana çıkarmış kendini. KORAY Logistik firması için logo tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
antiakos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antiakos

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 14-05-2010 #6
2 - 4 -5 - 6 ve 7 seçenekleri kafamı karıştırdı. bir nakliyeci olarak ben bile kararsız kaldım. eğer erkek ve dişi aslan motfileri arasında firmayla bir bağlantı varsa tereddütsüz 8. derim aksi halde 7 numara ok dir... hem nakliyeci hem reklamcı olarak şunu belirteyim ki nakliyede güven hız ve güç trioso olmadan anlam ifade etmiyor...7 numarayı dünya görüntüsüne dönderirsen daha etkileyici olur bu biraz basit bir fikir ama mavi renk yaparsan hem dünyayı vermiş olursun hemde mavi etkileyici bir renktir samimi durur. turuncu çok sıcak.
Bu mesajdan alıntı yap
emelbozan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emelbozan(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2010 #7
bence 7 numara güzel olmuş ama biraz daha üzerinde çalış derim KORAY Logistik firması için logo tasarımlarım kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-05-2010 #8
Sen sadece yazilarini yazmissin semboller sana ait degil.
Yazilarilarda uygun yerlestirilmis denilemez.
Bu mesajdan alıntı yap
pLayer1_mtn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pLayer1_mtn(30)

Hiç Biri / Sakarya

Alt 14-05-2010 #9
En güzeli bu bence.
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2010 #10
Ellerinize sağlk ama merak ettiğim her müşteri için bu kadar (22 tane) alternatif sunuyormusunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları