Korku Kitap Kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Korku Kitap Kapağı ...

Korku Kitap Kapağı
sercan001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercan001

Grafiker / İstanbul

Korku Kitap Kapağı

Alt 01-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

okul ödevi için kafamdan uydurduğum bir yazarın kafamdan uydurduğum bir ktabı
yorumlarınızı esirgemeyin Korku Kitap Kapağı
Korku Kitap Kapağı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 02-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bern çalışmayı oldukça başarılı buldum emeğinize sağlık lakin kız biraz fazla sakin yada olacaklardan henüz haberdar değil gibi geldi bana.. ya da siz ruh üflenmiş gibi mi düşündünüz bilemiyorum... birde kitabın orta kısmında yani katlanıp rafta görünen kısmında acaba korku yazısının kenar çizgisini o kadar kalın yapmasamıydınız diye düşündüm.. birde arkadaki açıklama yani kitabın mini özeti diyelim oldukça devrik ve anlamak neredeyse zor... biraz da onu toparlarsanız diye düşündüm .. emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.. birde unutmadan arkadaki göz yani kızın arkasındaki göz neden var takip edildiğini anlamına mı geliyor ...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2009 #3
Yazar ve kitabın kahramanı aynı olmamalı, arka metinde çok fazla imla hatası var; kitap bir erkek karakter üzerine kurulu kız alakasız... arka taraftaki özet kitabı biraz saçma yapmış. Öleceksem deli miyim ben şapka arayayım? Korku Kitap Kapağı İngilizce'de büyük "i" yoktur. Onları "I" ya çevirmelisiniz. Kızı atın en iyisi arka ön daha bir bütün olur. Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

sercan001

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2009 #4
yorumlarınız üzerine arkadaki özet düzenlendi, iİ hatası düzenlendi
Korku Kitap Kapağı
Bu mesajdan alıntı yap

sercan001

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2009 #5
bern çalışmayı oldukça başarılı buldum emeğinize sağlık lakin kız biraz fazla sakin yada olacaklardan henüz haberdar değil gibi geldi bana.. ya da siz ruh üflenmiş gibi mi düşündünüz bilemiyorum... birde kitabın orta kısmında yani katlanıp rafta görünen kısmında acaba korku yazısının kenar çizgisini o kadar kalın yapmasamıydınız diye düşündüm.. birde arkadaki açıklama yani kitabın mini özeti diyelim oldukça devrik ve anlamak neredeyse zor... biraz da onu toparlarsanız diye düşündüm .. emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.. birde unutmadan arkadaki göz yani kızın arkasındaki göz neden var takip edildiğini anlamına mı geliyor ...

Yazar ve kitabın kahramanı aynı olmamalı, arka metinde çok fazla imla hatası var; kitap bir erkek karakter üzerine kurulu kız alakasız... arka taraftaki özet kitabı biraz saçma yapmış. Öleceksem deli miyim ben şapka arayayım? Korku Kitap Kapağı İngilizce'de büyük "i" yoktur. Onları "I" ya çevirmelisiniz. Kızı atın en iyisi arka ön daha bir bütün olur. Ellerinize sağlık.
kızın ifadesi bana çok hoş gelmişti. olacaklardan habersiz olarak görebiliriz. kızın arkasındaki gözü ise şeytanı ve onu izlediği izlenimini vermek istedim. kitabın özetindede şeytan ve takip kelimeleri geçiyor.

efoja kitabın kahramanı ve kapaktaki kızı ilişkilendirdim. arkadaki kitap özetini ona göre modifiye ettim. (Öleceksem deli miyim ben şapka arayayım?) kitapyurdunda bir kitabın özetinden (ç)alıntı yapmıştım bende bilmiyorum kahraman delimi deilmi Korku Kitap Kapağı İI olayını düzelttim. teşekkür...
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2009 #6
Güzel yola devam Korku Kitap Kapağı
Bu mesajdan alıntı yap

sercan001

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2009 #7
Güzel yola devam Korku Kitap Kapağı
teşekkürler. evet yola devam Korku Kitap Kapağı
dün ödevimi hocama teslim ettim.hmm güzel olmuş dedi.
bazen kendimden şüphe ettiğim oluyor. yorumlarınız bana cesaret verdi
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap