Korku'nun bir başka yüzü...

Serbest Çalışmalar - Korku'nun bir başka yüzü... ...

brhmdkz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brhmdkz

Grafiker / Adana

Alt 31-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eleştirilerinizi bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

besnili02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

besnili02

Grafiker / Ankara

Alt 31-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk gözümü çarpan şey kanatlar...bir kelebeğin kanatları kafasında değil sırtındadır...Korku'nun bir başka yüzü...
Bu mesajdan alıntı yap

brhmdkz

Grafiker / Adana

Alt 31-10-2008 #3
konu düzeltilmiştir. dikkatinize...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #4
Bence tek bir font kullanmayı deneyin her cümle için ayrı bir font karmaşa yaratmış Neslihan demir özel isimdir ve özel isimler büyük harfle başlar siz küçük harfle yazmışsınız.
ayrıca aynı yerde 2 tane Neslihan demir yazıyor biri küçük harflerle biri büyük harflerle
orada Neslihan'a ait bir fotoğraf var 1tane Neslihan demirde yazıyor 2.Neslihan demir neden orada?Bu tür tipografi hataları tasarımı yok eder.Ayrıca Neslihan kelebekse kanatlar neden kafasında anlamadım bence yeniden tasarımı elden geçirin emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

brhmdkz

Grafiker / Adana

Alt 31-10-2008 #5
Sayın Damla 1 :

" Bence tek bir font kullanmayı deneyin her cümle için ayrı bir font karmaşa yaratmış Neslihan demir özel isimdir ve özel isimler büyük harfle başlar siz küçük harfle yazmışsınız.
ayrıca aynı yerde 2 tane Neslihan demir yazıyor biri küçük harflerle biri büyük harflerle
orada Neslihan'a ait bir fotoğraf var 1tane Neslihan demirde yazıyor 2.Neslihan demir neden orada?Bu tür tipografi hataları tasarımı yok eder.Ayrıca Neslihan kelebekse kanatlar neden kafasında anlamadım bence yeniden tasarımı elden geçirin emeğinize sağlık... "
Yaptığınız yorum için önceklikle teşekkür ederim. Ancak bu konu diğer çalışma ile ilgili. Bilginize...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #6
Sayın Damla 1 :

" Bence tek bir font kullanmayı deneyin her cümle için ayrı bir font karmaşa yaratmış Neslihan demir özel isimdir ve özel isimler büyük harfle başlar siz küçük harfle yazmışsınız.
orada Neslihan'a ait bir fotoğraf var 1tane Neslihan demirde yazıyor 2.Neslihan demir neden orada?Bu tür tipografi hataları tasarımı yok eder.Ayrıca Neslihan kelebekse kanatlar neden kafasında anlamadım bence yeniden tasarımı elden geçirin emeğinize sağlık... "
Yaptığınız yorum için önceklikle teşekkür ederim. Ancak bu konu diğer çalışma ile ilgili. Bilginize...
Ben yorum yaparken farklı bir tasarım vardı şimdi tasarım değişmiş...yorum yapmaya korkuyorum ya buda değişirse yorumum havada kalırsaKorku'nun bir başka yüzü...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2008 #7
Afişiniz biraz daha az karmaşık olabilir. Gerçi çocuğun içindeki karmaşayı dile getirmişsiniz bu yaptıklarınızla ancak bazen en tenha şeyler en kalabalık şeyleri dile getirebilir Korku'nun bir başka yüzü... karanlıkta yalnız kalan huzursuz bir çocuk ifadesi bile çoğu şeyi ifade ederdi.
Bir de yazılar gereksiz uzun görüntüsü veriyor. Metni biraz kısaltarak ya da yazı yerleşiminde değişiklik yaparak hakkından gelebilirsiniz bu duygunun. Aslında her ikisi de isabetlki olurdu Korku'nun bir başka yüzü... Ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
dejavu03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dejavu03

Grafiker / Bursa

Alt 31-10-2008 #8
korku verici bi afiş olmamış... Tasarım olarak korku afişlerinde genelde boşluk hissi veren karanlığı işaret eden tasarımlar üzeride durursanız daha başarılı olursunuz diye düşünüyorum. Bu afiştede gözleri ten renginde değilde kızmızı olarak yerleştirirseniz daha iyi olur bence iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
dejavu03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dejavu03

Grafiker / Bursa

Alt 31-10-2008 #9
Bir şey daha dikkate alırmısın söylemek istiyorum fikir vermek için küçük bir çocuk karanlık harabe şeklinde bir odanın köşesinde büzüşmüş bir şekilde ellerini ayaklarına dolamış bi vaziyette uzak ve yukardan bi çekim resmiyle afiş mükemmel olur bence işallah dediğim şeyleri anlatabilmişimdir. Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
mine_20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine_20

Grafiker / Bursa

Alt 31-10-2008 #10
karmaşık birraz kırmızı rengi olmamış gibi anlatılmak isteneni tam anlatamamışsın gibi geldi bana birazdaha uğraşırsan iyi bişeyler çıkartabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
başka, bir, korkunun, yüzü